Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden szülő szépnek látja a...

Minden szülő szépnek látja a gyerekét? Sokszor mondja nekem apu hogy te vagy a legszebb a világon. És ezt már sok helyen hallottam ezt.

Figyelt kérdés
De miért? Én egyáltalán nem vagyok valami szépség... xDD. de mindig mondogatja ezt.. Köszi a válaszokat 17L
2010. nov. 5. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Örülhetsz,hogy ilyen apukád van. Az enyém mikor én ennyi idős voltam folyton azt vágta a képembe,hogy úgysem viszem majd semmire,meg hogy egy lúzer leszek. És mivel nem így lett,most utál,és állandóan a sz@rt keveri a hátam mögött!

Szóval örülj,hogy apukád ennyire szeret,és hogy neki Te vagy a legszebb!


25/N

2010. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb szülő a legszebbnek látja a gyermekét, ebben nincs semmi furcsa :) Egyszerűen a legtöbb szülő elfogult a saját gyerekével szemben és nem tudja objektív szemmel nézni, mert akármilyen csúnya is esetleg egy gyerek, megszépíti a szülője számára a tudat hogy az övé, az ő húsa és vére.

De természetesen vannak olyan szülők is akik kevésbé elfogultak és ha látnak egy szebb gyereket az utcán tudják hogy na ez szebb de egyszerűen a lelki szemükkel a sajátjuk a legszebb.

2010. nov. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy minden szülő szépnek látja-e a saját gyerekét, de én például igen.

Persze azt is látom, ha egy másik gyerek szép, vagy még szebb, mint az enyém. De számomra akkor is a sajátom a legszebb.

28/N

2010. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
82%
Az én apám állandóan azt mondja, hogy egy ronda, bunkó, flegma, idegbeteg, nemnormális vagyok. Pedig kitűnő vagyok a suliban. Hát ez van. Vkinek kedves apja van, vkinek meg nem.
2010. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem vak! :) Nem tudok mást mondani. Mióta megszületett a keresztlányom, egyszerűen ő a legszebb. Látok persze szép gyerekeket, meg helyesek, de nem érhet fel hozzá egyik sem. Pedig "csak" keresztlányom. De érdekes, hogy első perctől ezt gondoltam, viszont már 5 éves, és ahogy visszanézzük a baba kori képeit, nővéremmel mindig röhögünk, hogy milyen kis csúnyi, pedig odáig voltunk akkori is érte, hogy ő a legszebb. :)
2010. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kriszti83 ***** válasza:
96%
Valaki azt mondja, minden gyermek szép, de nem igaz, mert természetesen vannak kevésbé szép gyerkőcök. A szülők számára viszont természetesen a saját gyermekük a legszebb a világon :) Szóval hidd csak el apudnak, mert szeretetből mondja.
2010. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az enyém soha nem mondta ezt nekem, sőt, mivel nagyobb darab vagyok, ezért hangosan szokott csodálkozni, hogy párom, hogy tud velem lenni...

Anyukámnak, amíg élt, én voltam a legszebb, még úgy is, hogy ugye duckó vagyok/voltam.

Engem soha nem "vakítottak el" az ilyen dolgok (szeretet, szerelem), ezért valószínű, ha egyszer lesz gyerekem, én se fogom szépnek látni, ha nem az. Aztán majd kiderül, hogy mi lesz. (de persze nem fogom neki megmondani, ha nem szép, ki vagyok én, hogy kritizáljak?)

2010. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Az a gáz, hogy engem gyerekként a többi szülő is szebbnek tartott a sajátjánál. Mentünk az utcán anyuval, jött egy szülő hasonló korú gyerekkel és mondta anyunak, hogy "De szép kislányod van", anyu mondta, hogy "Jaj, a te gyereked is szép", de erre az volt a válasz, hogy "De a tiéd akkor is szebb":D Pedig anyu nem volt velem elfogult, mindig megjegyezte, ha egy másik gyerek is szép volt.
2010. nov. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én férjem sose mondott ilyet a lányának, nekem mondta néhányszor négyszemközt. De szerencsére ismerősöktől és idegenektől nagyon sok elismerést kapott, s szerintem jobb, ha a realitás talaján él. A szülők lehetnek elfogultak.
2010. nov. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem szüleim napi szinten elsorolják az "ocsmány, undorító, szégyen" jelzőket csak azért mert lefogytam és így kilógok a családi képből (mert nálunk a töltöttgalamb a módi.. aztán vékonyan én már a szégyenükre vagyok, csak mert ismerősök megjegyzik hogy "jaj de vékony a lányod"..) az a baj hogy visszahízva én nem lennék boldog, de ezt ők leszrják..
2010. nov. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!