Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a páromat...

Hogyan tudnám a páromat megleckéztetni, hogy ideje, hogy változtasson?!?!

Figyelt kérdés
Van egy 8 éves párkapcsolatom és egy 4 éves lányunk. Amíg a lányunk meg nem született, addig szép volt minden. Azóta sajnos egyszer ilyen, egyszer olyan. Nem igazán figyel már rám, de most a legnagyobb bajom az, hogy a gyermekkori barátai k.-anyáznak és az én párom is mostanában egyre többet teszi ezt! Mondtam Neki, hogy ezt nem bírom idegileg, de az utóbbi napokban már rám is azt mondja. Azt mondja, hogy ezeket nem mondja komolyan, csak így vezeti le a feszültségét. Ma, hogy az egyik ismerősnek elmeséltem azt mondta, hogy úgy mondom, mintha természetes lenne, hogy ezt mondja. Pedig már oly annyira nem bírom, hogy pl.-ul tegnap nem tudtam szex közben kikapcsolni, mert végig ez volt az eszemben és potyogtak a könnyeim. Kérlek adjatok tanácsot!
2010. nov. 5. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
ezt ne haragudj nem értem, azt mondja neked a párod hogy kurv@anyád?
2010. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Te is nevezd őt viccesen puhap'csnek, se'fejnek.... bármi ami eszedbe jutt.
2010. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
7%

De egy hangyányit túldramatizálod,tényleg nem szép dolog,de azért nem dől össze a világ.

Azért megértem.

2010. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3%

És mivan ha mondja? Talán te még életedben nem káromkodtál?

Jól teszi am. Még mellé mehetne is a Büdös isten is.

18/F

2010. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát az enyémnek is ki- kiszalad a száján, nem velem kapcsolatban. (pl ha nem indul a kocsi)

Az én fülemet így is nagyon bántja a dolog. Van amikor viccesen a szájára csapok, vagy mondom neki, hogy ki fogom mosni a szádat szappannal, vagy süketséget imitálok, de akkor jó fél óráig semmit nem hallok meg.

Szerencsére ő észre veszi magát, és hetekig nem használja ezt a kifejezést.

2010. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Ti hülyék vagytok? Ha a barátom lekurv@anyázna, úgy dobnám ki mint a szél!
2010. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%

Én nem érzem magam hülyének kedves válaszoló.

Azt nem írta,hogy azt mondja ku..rva..anyád,csak azt anyád.

Még nagyim is mondta nekem régen,hogy anyád pi..csáját,de csak viccből és a saját lányáról volt szó.

A páromnak is kicsúszik néha a száján,de nem dől össze a világ.

Sajnos olyan világban élünk,hogy ez már megszokott és ha a férje mindíg hallja a környezetében lévőktől akarva akaratlan is ráragad.

Azért emiatt nem kell sírni.Vannak sokkal nagyobb problémák is sajnos.

Mondjuk ha emiatt nem fog működni a szex...

2010. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

20:49 es vagyok!


Mégegyszer hangsúlyozom, hogy nem rám használja ezt a kifejezést! Csak méreg kötőszóként, és csakis tárgyakra!!!!

2010. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Bocsi, ha nem értitek, de nem akartam ez miatt kitiltatni magamat.

Azt mondja a párom, hogy kurv@anyám és már sajnos rám is, hogy k. vagyok, sőt a 10 éves fiamra, Akit kiskorától nevel mondja néha, hogy hülyegyerek sajnos!!! Az Istent is szokta szidni, pedig vallásos vagyok és állítólag Ő is az.

Ha nem indul a kocsi, vezetés közben, tárgyakra mondaná, azt mondanám, hogy egészségére!

Engem nagyon bánt, hogy rám és Édesanyámra, fiacskámra és az Istenre használja!!!

2010. nov. 5. 21:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Viszont /még/ szex van,annak is lehet/kell/örülni !
2010. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!