Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendeltetek már a párotoknak...

Rendeltetek már a párotoknak pártyűt (valentinkesztyűt) ajándékba? Tetszett neki, milyen volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most készülök pártyűt rendelni párom névnapjára. Érdekelni, hogy akik rendeltek, meg voltak-e elégedve vele, tényleg hasznos-e, jól melegít-e, és legfőképp, tetszett-e a párjuknak az ajándék :) előre is köszönöm! Akit érdekelne, az oldal:

[link]


2010. nov. 5. 21:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

hát..én nagyon nem örülnék neki, pedig romantikus típus vagyok. De ez elég haszontalan dolognak tűnik. Ne haragudj..

L/22

2010. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Júúj ez nekem nagyon tetszik!! Mindig majd meg fagy a kezünk:)

De névnapra tuti nem vennék neki ilyet, inkább valami mást..ez inkább valentin napra való lenne, mivel akkor mindkettőtöknek ajándék, hogy nem fázik meg a kezetek:D

2010. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem hasznos. Az emberek nem szoktak állandóan kéz a kézben sétálni. De ha mégis,akkor is kényelmetlen lehet ez a kesztyű. Hogy marad meg a kezeteken ? Az sem igaz,hogy a gyerekkel is használható.

Én biztosan nem vennék.

2010. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem tökre tetszik,nagyon aranyos :) de szerintem is inkább valentin napra való
2010. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket :) Utolsónak: nem jó ám a Valentin-nap... utálja az ilyen importált ünnepeket, a kedvemért elvisz sütizni ilyenkor, én pedig nem várok el többet... így az nem jöhet szóba :S
2010. nov. 5. 21:50
 6/16 anonim ***** válasza:
Mégegyszer megnéztem a linket! Csak az egyik kezetekre tehetitek ezt a valamit. A másik kezeteken milyen kesztyű lesz? Kinevetnek az utcán a kétféle kesztyűben.
2010. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A pártyű elnevezés borzalmas, a cucc haszontalan, de jópofa. Ha szereti a romantikus, de feleslges holmikat (bár a fiúk nem szokták szeretni), akkor jó ötlet. Mi is mindig kézenfogva megyünk, de mindkettőnknek van kesztűje, én feleslegsenke találnék egy ilyen ajándékot. Kétszemélyes esernyőnk van, az viszont hasznos és jópofa dolog szerintem. De nem mindenkinek ugyanaz jön be:)
2010. nov. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Többnyire kézenfogva megyünk, és emlegetni szokta, hogy utálja a kesztyűt, mert nem érzi tőlem a kezem. Keresgetni kezdtem, létezik-e páros kesztyű, és találtam :)

Van kétszemélyes esernyőnk :D csak utálja, ezért mindig kibújik alóla. Beújítottam egy esőkabátot :)

2010. nov. 5. 21:57
 9/16 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de ennek nem örülnék. (ne haragudj!)

Esetleg egy villáskulcs készletnek.

2010. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
HA megsértődnék a véleményeken, nem kérdeztem volna, természetesen a Tiédet is elfoglalom. Csak nem hasonlítasz a páromra, ő nem szerel, semmit sem :D
2010. nov. 5. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!