Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babaágyneműt honnan rendeltetek?

Babaágyneműt honnan rendeltetek?

Figyelt kérdés

Kisfiam után megmaradt a paplan+párna, igazából csak huzatot keresek, mert most kislányom lesz, de nem nagyon találok.

Webáruház esetleg, ahonnan Ti rendeltetek?

köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 26. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
én az IKEA-ban vásároltam
2011. okt. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az az igazság hogy huzatot én nem is láttam csak ágyneműt amire nem kell huzat.
2011. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

:) Nemrég tettem fel hasonló kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Neked is 90x70-es paplanhuzat kellene? Én sem nagyon találok reális áron...

2011. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én megveszem az anyagot a méteráruban és mivel anyukám szakmája varrónő, így meg tudja nekem csinálni. Szerintem így sokat spórolunk. Sőt még az ágyrácsvédőt is ő csinálja.
2011. okt. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Azt szeretném tudni, hogy hol sikerült anyagot venni. Én is varrónő vagyok, és én is úgy döntöttem, hogy meg varrom. Köszi.
2011. okt. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

a barátnőm nekem is varrónő, de az az igazság, hogy anyagot se nagyon találok, mindenhol ez a nagyon mintás van, én meg kicsit egyszerűbbet szeretnék, de majd nézelődök tovább.

2011. okt. 26. 21:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy megvesszük az anyagot és anyukám varrja meg az ágyneműt. Székesfehérvári vagyok és van egy nagyon jól bevált helyünk ahol még az árak is nagyon jók szerintem. A pontos cím nevét nem tudom, ha te is Fehérvári vagy és ha akarod utánanézek. Több méterárúban nem is jártam, de biztosan máshol is vannak ilyen jók mint itt. Nagyon édes amit kinéztem, nem túl egyszerű de nem is az a nagyon figurás, de van mindenféle itt, bárki megtalálja a neki tetszőt szerintem.
2011. okt. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Paplan nálunk nem kell, mert hálózsákban fog aludni, de vettünk két babaplédet. Párna újszülöttnek ugye nem kell.

A fejvédőt speciel az IKEA-ban vettük! Gumis lepedőt és matracvédőt meg egy bababoltban vettünk, bár a barátnőm megoldása sem rossz. Ő nem gumis lepedőt használ,hanem simát, amit be tud tűrni a matrac mellé. Vett egy nagy lepedőt és azt vágatta el!

2011. okt. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A www.babalino.hu -n lehet válogatni. Elég jó árban vannak 2-3-4-5-6 részesek.
2011. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én pesti vagyok:( lemaradtam. De hátha van testvér boltja neki itt Pesten :)Megnéznéd nekem. Köszönöm szépen :)
2011. okt. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!