Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol rendeltetek és mennyiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol rendeltetek és mennyiért Pécsen esküvői tortát?

Figyelt kérdés

Pécs, esetleg Pécs környékén tudnátok cukrászdát ajánlani? Írnátok árakat is? És hogy kb milyen volt a torta, hány szeletes stb.

Köszönöm szépen.


2011. ápr. 28. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
azt nem tudom konkrétan, hogy mennyi, de ha jót akarsz el ne mondd hogy esküvőre lesz! mondd hogy fogadás, vagy szülinap, vagy akármi, és úgy feleannyit számítanak, sok ilyet hallottam már!
2011. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Magyarszéken vagy egy jó kis cukrászda, ők ingyen beszállítanak Pécsre.

Mi a Ledinát néztük ki, de folyton változtatták az árakat, ami egyik nap még bent volt, a másik nap már nem. Nem akartam semmilyen szerződést, megrendelőlapot aláírni, így nem őket választottuk.

Ráadásul első alkalommal úgy mentünk érdeklődni, hogy telefonon rendeltünk tortát szülinapra, de nem azt az ízt kaptuk, amit kértünk, mert elírták :S

Őket abszolút nem ajánlom.

2011. ápr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt mi is kitaláltuk, de úgy is kiderül, ráadásul a jobb helyeken, ha mondod, esküvő, nem emelik az árat, és még kóstolót is csomagolnak, hogy megtud, hogy dolgoznak.


Ráadásul esküvőre sokkal igényesebb tortákat csinálnak.

2011. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekünk pont egy éve volt az esküvőnk, Ledina cukrászdából volt a torta. A tapasztalataim összességében pozitívak, de részletezem :-):

- 40 fős tortát kértünk, ugyanazért az árért kb. 50-55 főset kaptunk (vagy csak én szeleteltem volna vékonyan?! :-))

- rengeteg féle tortájuk van, sok fajtából lehet választani (íz, forma, díszítés stb.)

- az üzletvezető elég rámenős, sokszor kellett vele összeszólalkoznom, hogy olyan legyen, amilyet szeretnék :-) AZ a legtutibb, ha konkrétan viszel képet, ami tetszik, akkor nem tud belekötni, hogy nem lesz olyan magas, nem lesz olyan színű stb.

- a miénk cakk-pakk 25e volt, tűzijáték, kiszállítás stb.


Előtte a kertvárosi Kovács cukrászdában is érdeklődtem, de 2 hónappal korábban (!!) már nem vállalták. El se hittem.

2011. ápr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!