Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 éves korom óta nem láttam...

1 éves korom óta nem láttam az apámat. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
szóval azt se tudom hogy néz ki vagy hogy mi a neve, mert sosem beszélt róla senki én se kérdeztem erről senkit, így olyan mintha nem is létezne, valószínű, hogy sosem fogom megismerni. Ki van hasonló helyzetben s mi a története? 20F
2010. nov. 5. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
én se láttam 10éves koromig,vagyis nem foglalkozott velem.aztán anyámnak mondtam hogy meg akarom ismerni.meg kerestük.jártam hozzá egy darabig de csak nyári szünetbe.de elég volt mert egy öntelt f*sz.és már nem is érdekel mert nem is hív telefonon.
2010. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én sem ismerem az apám. Tudom hogy hívják, és hogy anno miért hagyta ott terhesen anyum és ennyi. Egyidőben megakartam keresni, és még valahol mindig kíváncsi vagyok rá, de anyu szerint jobb, ha nem ismerem meg, bár ő sem nagyon tudja, hogy mi lehet vele. Mégcsak egy fotóm sincs róla, de anyum szerint tiszta apu vagyok.25/L
2010. nov. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez meg az én történetem.Ez sem jobb.Azt hiszem mindent megtettem, ennyi.


ttp://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-kerdesek__988599-van-nekem-apam-szerintetek

2010. nov. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én azt hiszem olyan 3 éves lehettem, mikor utoljára láttam :( pár évig, még amikor beszélt telon a mammámmal, kérdezték, hogy akarok-e vele beszélni, de nem akartam...hülye voltam ... egy barom :( de most keresem...közöséggi oldalakon, mamám telojáról a teloszámát akarom megszerezni ;)nem fogom feladni...soha :) te se add fel... anyakönyvi kivonatban csak bene van, nem...nézd meg hátha meg lesz a neve...onna könnyebb :)

13/L

2012. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!