Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhinnétek ezt vagy szerintete...

Elhinnétek ezt vagy szerintetek is nagyon abszúrd?

Figyelt kérdés

Már jópár éve történt az eset, de még midnig nem megy ki a fejemből.

A kapcsolatunk elején volt, egyszer beleolvastam a párom üzeneteibe és talaltam egy elég furcsa beszélgetést, közte és az exe közt. A párom épp fűzte, hogy jöjjön a városba( a lány más városban lakott), a lány kérdezte, hogy lesz hancúrozás is, mire a párom írta, hogy amit akarsz, csak gyere. Persze nagyon kiakadtam, szakítottam is vele, de aztán kibékültünk. Mai napig állítja, hogy csak ki akart cseszni vele, hogy eljöjjön fölöslegesen, aztán pofára essen, hogy nem várja senki( kiszúrt vele a csaj). Elképzelhető, hogy ez igaz? Én még midnig nem hiszem el, annyira abszúrdnak tűnik, és sokkal inkább zavar, hogy nem vallja be, mint ha tényleg le akarta volna fektetni, hiszen lassan 7 éve történt az eset, és pár hete voltunk együtt, még gyerekek voltunk. De nem értem miért nem vallja be, mondtam neki, hogy már úgyse lenne belőle semmi, sőt ígyis azt hiszem, hogy úgy volt, és rosszabb, hogy még hazudik is.


2010. nov. 6. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szia!


7 éve történt, és még mindig azt hiszed ez fontos??!:) Lehet igaza van, lehet hazudik. (Bár szerintem esélyes, hogy igazat mondd, különben már rég összejött volna az exével.)

Bolhából csinálsz elefántot. Engedd el ezt a dolgot, mert csak megmérgezi a gondolataidat!

2010. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
gyerekes hazugság.
2010. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez már szerintem sem fontos. Én nem foglalkoznék ezzel a helyedben.
2010. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy már nem fontos, de még midnig eszembejut és kiváncsi vagyok más véleményére
2010. nov. 6. 13:14
 5/12 anonim ***** válasza:

Régóta együtt vagytok. Bizonyára sok jó és rossz történt ezalatt. Gondolom, azóta sem csalt meg, hisz akkor nem egy 7 évvel ezelőtti eseten rágódnál. Csak rombold a kapcsolatotokat, ha egy 7 éve majdnem-volt sérelmet dédelgetsz. Mit vársz tőle, hogy szent legyen? Akkor egy pár hetes, friss kapcsolat és a régi szerelem között lehet, hogy ingadozott. Lehet, hogy nem.

No és mit teszel, ha végül rád hagyja, és azt mondja, hogy igen, akkor még lett volna kedve hancúrozni az exével? Elhagyod most?!

2010. nov. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem hagynám el, ezt mondtam neki is, ezért nem értem miért nem vallja be. Lehet, hogy tényleg igazat mond, csak nekem elég gyanús a sztori. Tényleg mindegy mostmár, csak kiváncsiság.
2010. nov. 6. 16:27
 7/12 anonim válasza:

:D


Mindegy mit mondana , úgysem hiszel neki!

Ez teljesen látszik abból amit írsz idézem :


[Én még midnig nem hiszem el], annyira abszúrdnak tűnik, és sokkal inkább zavar, hogy [nem vallja be], mint ha tényleg le akarta volna fektetni, hiszen lassan 7 éve történt az eset, és pár hete voltunk együtt, még gyerekek voltunk. De [nem értem miért nem vallja be], mondtam neki, hogy már úgyse lenne belőle semmi, sőt ígyis azt hiszem, hogy úgy volt, és rosszabb, hogy [még hazudik is].


Ebben az idézetben 4x állítottad, hogy mi szerinted a valóság.

Miért vársz választ ha nem hiszel neki?Csípőből utasítod el ezzel a megnyilvánulással, hogy:

[Én még midnig nem hiszem el]

[nem vallja be]

[nem értem miért nem vallja be]

[még hazudik is]


Látod? :D Tök felesleges kérdezned,neked már kész válaszok vannak a fejedben.Mindegy mi az igazság.

Szerintem gondok vannak a fejedben ha 7 év után ezen rágódsz.

Bocs ha nyers voltam .

2010. nov. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

utolsó voltam , azt elfelejtettem írni, hogy én egy 28 éves lány vagyok , tehát nem egy férfi mondja ,hogy gondok vannak veled hanem egy nőtársad.

És azt el felejtettem mondani, hogy a probléma ott kezdődött, hogy mi jogon turkálsz a telefonjában?

2010. nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nem telefon volt, hanem MSN, meg volt nyitva mikor odaértem, ő zuhanyzott. Aztán azt mondta, hogy meg akarta mutatni nekem is, hogy szopatja a csajt. Tény, hogy nem hiszem el, ilyen hülyeséget nem talál ki senki.

És egy szóval se mondtam, hogy ez még midnig téma köztünk, csak eszembejutott az eset egy másik kérdésről, azért tettem fel.

2010. nov. 6. 23:23
 10/12 anonim válasza:

Nézd, máshogy vagyunk kódolva mint a férfiak, de tény msn vagy telefon lényegtelen, nem kellett volna beleolvasnod. Attól mert egy pár vagytok attól még az nem jogosít fel arra, hogy "turkálj" az életében, DE ,hogy picit igazat adjak neked ha nem érdekelte volna az ex akkor nem írogatott volna neki.Ez meg, hogy meg akarta szívatni, hát nem hinném el.

Igazából szerintem lényegtelen ,hogy 7 éve hazudott vagy sem.Nem sok férfi ismerné be ,hogy kavart volna még 1x az exével.

De ,hogy pontosan a kérdésedre válaszoljak én nem hinném el.

És ,hogy miért? Mert mint írtad friss kapcsolat volt a tiétek ami annyit tesz, hogy talán ilyenkor tetszik 2 ember a legjobban egymásnak.Ilyenkor tudják egymást a legjobban elvarázsolni úgy, hogy háttérbe kerül minden és mindenki. Így elég nehéz elhinni, hogy a "szerelem" mámorában ő azzal legyen elfoglalva, hogy kiszúrjon az exével. De mivel azzal volt elfoglalva ezért azt gondolom, hogy akkor még nem szeretett téged annyira és megpróbált visszatáncolni. Nyilván ez azóta változott jócskán hisz eltelt 7 év és még mindig együtt vagytok.

Tehát szeret téged.Azt hiszem ez nyilvánvaló.

2010. nov. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!