Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhinnétek ezt vagy szerintete...

Elhinnétek ezt vagy szerintetek is nagyon abszúrd?

Figyelt kérdés

Már jópár éve történt az eset, de még midnig nem megy ki a fejemből.

A kapcsolatunk elején volt, egyszer beleolvastam a párom üzeneteibe és talaltam egy elég furcsa beszélgetést, közte és az exe közt. A párom épp fűzte, hogy jöjjön a városba( a lány más városban lakott), a lány kérdezte, hogy lesz hancúrozás is, mire a párom írta, hogy amit akarsz, csak gyere. Persze nagyon kiakadtam, szakítottam is vele, de aztán kibékültünk. Mai napig állítja, hogy csak ki akart cseszni vele, hogy eljöjjön fölöslegesen, aztán pofára essen, hogy nem várja senki( kiszúrt vele a csaj). Elképzelhető, hogy ez igaz? Én még midnig nem hiszem el, annyira abszúrdnak tűnik, és sokkal inkább zavar, hogy nem vallja be, mint ha tényleg le akarta volna fektetni, hiszen lassan 7 éve történt az eset, és pár hete voltunk együtt, még gyerekek voltunk. De nem értem miért nem vallja be, mondtam neki, hogy már úgyse lenne belőle semmi, sőt ígyis azt hiszem, hogy úgy volt, és rosszabb, hogy még hazudik is.


2010. nov. 6. 13:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de kérlek mutass nekem egy olyan 18 éves lányt, aki ha leül a barátja asztalához és azt látja, hogy épp az exével chatel nem olvasná el. Szerintem ilyen nincs. Az egy dolog, hogy nem kutakodtam volna, de így, hogy meg volt nyitva, ember legyen a talpán, aki kizárja, vagy becsukja a szemét, elfordul és nem olvassa el. Nem hiszem, hogy van ilyen.
2010. nov. 7. 09:06
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát én még soha nem kutattam a férjem dolgai között, de ha így meglátnám amint éppen a félremalackodását szervezi, biztosan elolvasnám. Am szerintem komolyan gondolta, amiket az exének írt, de ezt soha nem fogja beismerni, hiába bizonygatod, hogy a hazugság jobban fáj, mint a megcsalás(ra készülődés) ténye. Ha megnyugtat, mind ilyenek, mindenáron titkolják a félrelépéseiket, amíg egyszerre két nőt is döngethetnek...
2010. nov. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!