Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt mondják a párotokról,...

Ha azt mondják a párotokról, hogy valamikor megölte a saját apját, ti elhinnétek? (nem szívesen beszél az apjárol) volt feleségét és a volt élettársát ittas mámorában tán tényleg megkínozta, kérdezem meg vagy kezdjek el kételkedni benne?

Figyelt kérdés
Állitolag azért kellet lejönniük Debrecenböl a nagy semmibe,egy tanyára!Hidjek annak aki mondta,ha a saját párom sosem beszél a multjáról?Ma már 100%nem iszik!
2010. nov. 17. 21:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

ha ma mar "jol viselkedik" meg 100% nem iszik stb. akkor biztos megvaltozott, barmi is tortent a multban


a legjobb ha ezt vele tisztazod, megmondod mit pletykalnak rola, es tisztazd vele


nem is az a lenyeg szerintem, hogy elhiszed-e, hanem az, hogy 1. igaz-e 2. ha igaz, akkor ezt hogy kezeld 3. ha nem igaz akkor miert mondjak ezt?

2010. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Hát ilyeneket csak úgy nem terjesztenek az emberről.Én elhinném,és menekülnék:-(
2010. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem húzz el onnan, amilyen gyorsan csak lehet
2010. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Részeg ember sok barom'ágot összehord.
2010. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

Nah pont az utolsó 2 válaszadó miatt felesleges bizonygatni bármit is.

Jól tette a férjed h nem beszél róla. Mert minek? Azért h mindig félve beszélgess vele v úgy feküdjetek le aludni?


A legrosszabb dolog ha menekültök. Úgyis utánatok menne és kicsinálna még jobban talán. Legalábbis én ezt tenném.


Kérdező ha kételkedsz benne h mien is valójában. Jobb lesz neki is meg neked is ha lelépsz. Mert úgyis kiforrná magát a kétely ha nem beszélnétek róla.

18/F

2010. nov. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

N:

te aztán most jól megválaszoltad: előbb leírod, hogy bizonby te is "kicsinálnád" (?), ha lelépne, utána meg azt írod, hogy mindkettőjüknek jobb, ha elmegy ...

2010. nov. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
hát én alaposan kikérdezném,és pedig ennyi pletyka után,már megérthetné,hogy tudnod kell rolla,akármi is volt a multjában.Bár biztos nem könnyü neki még rágondolni sem,de el kell hogy mondja.És ha tényleg igaz,akkor szépen,óvatosan MENEKÜLJ!!!!!
2010. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tudnék olyan emberrel élni, akiben kételkedem, vagy akitől félek bármi miatt is.
2010. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Yzma

Ha esetleg indokkal lép le. Lehet megússza 1hónapig tartó smsEs zaklatással.

Erre gondoltam.

2010. nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Talán még messzebb kellett volna menniük...

Tisztázd vele mindenképpen!

2010. nov. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!