Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Felvett egy fiú...

Szerintetek? Felvett egy fiú msn-re nagyon jól elbeszélgettünk, de nem ír rám. Akkor ez azt jelenti hogy nem akar semmit?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat! 17L
2010. nov. 6. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha esetleg te írnál rá?
2010. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
írtam rá, majdnem mindig én szoktam-.-" möost valahogy nem merek:D
2010. nov. 6. 16:03
 3/5 anonim válasza:
Valószínű, hogy annyi lányt vett fel, hogy egész idejét igénybe veszi, hogy mindegyikkel pötyögjön és sajnos a pasik sorrendbe teszik a lányokat, ha többel kavarnak egyszerre, van a no.1, a talonba teszem, futottak még, szórakozni jó lesz-kategóriák... Valószínűleg nem te vagy a no.1 kategória, ha neked kell mindig ráírnod.. Legyen benned annyi öntudat, hogy szépen kitörlöd a partnerlistáról, és tiltólistára teszed.. Ezek a kretének nagyüzemben művelik a "felveszem msn-re ezt a csajt, még jó lehet valamire"- játékot. Én is átéltem ezt anno, húgom most van benne, és annyira egyformák az ilyen típusú fiúk, hogy hogy már semmi meglepőt nem tudnak művelni..Szimplán önelégült majmok, akik olyan lányokhoz szoktak, akik szeretnek lábtörlők lenni..Te ne legyél!
2010. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1638

ott a pont!

2010. nov. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha nem ír oka van. nem kellesz neki! totál egyértelmű! voltam hasonló helyzetben, sokat beszéltem egy lánnyal, nagyon megkedveltem, mert nagyon jókat beszélgettünk, élőben is. persze csak addig ment ez amíg én nem akartam többet, utána kocc.. már havernak sem kellettem.

valószínű csak időtöltés vagy neki, ha unatkozik ha magányos akkor eldumálgat veled, ennyi...

ne képzelj bele többet, mert koppanni fogsz. ha nagyon érdekel rákérdezel, hogy lenne-e kedve találkozni. ha nem mered akkor pedig hagyd...

2010. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!