Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért szükséges...

Szerintetek miért szükséges ez néhány ember számára?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy egy picit hülye kérdés lesz, de ti talán tudjátok a kérdésemre a választ, vagy esetleg megerősítetek a meglátásomban.

Szögezzük le az elején, hogy semmi féltékenység nincs bennem.


Szóval.. szerintetek miért van szüksége néhány embernek, hogy mindig megtudja (AKÁR MINDEN NAP), hogy kik tartják igaz barátnak, kik szeretik, kikkel szokott naponta hülyülni, ki mit gondol róla stb.


Gondolok itt most a fb-ra. Ugye ott vannak ilyen alkalmazások, meg mit tudom én mik. Nos.. mindig látom egy bizonyos személynél, hogy egy nap vagy 20 ilyet kitesz.


Nem értem.. Ennyire szeretethiánya van, vagy szükséges neki ebben a biztatás, bár szerintem nem tartja magát igaz barátnak senki iránt..


Oké tudom.. nem egetrengető, de szerintetek mit érezhet ?


Másnak miért nincs szüksége erre ?


2010. nov. 6. 23:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

1. ő sem biztos saját magában, saját társadalmi státuszában(mennyire "menő)

2. meg akarja erősíteni az általa kiépített státuszt, le akarja győzni a többeieket. Az számít a legjobbnak, akinél a legtöbben jelentkeznek ezekre a hülyeségekre, és akiknél a legmenőbben like-olnak. :D

3. azt hiszik hogy ez menő és így menőbbek!


Ki érti ezt? :S

2010. nov. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jah nekem is van egy ismim aki csak úgy szüli egymás után az alkalmazásokat...már a faxom kivan vele de nagyon.
2010. nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

2. válaszadó. és te miért válaszolsz rá?

Amúgy miért baj, ha az ember meg akarja érteni más emberek viselkedésének okát?

Ja és szerintem kifejezetten jó, h a kérdező nem ezt tartja normálisnak, követendőnek, hanem próbál rájönni az okára.


első válaszadó voltam

2010. nov. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%

második vagyok..

Már rég rájöhetnétek,hogy addig amíg így foglalkoztok vele addig mindig lesznek ilyenek akik így élik ki magukat.Itt nem kell semmi másra gondolni csak arra,hogy a fiatalok is majmolják egymást.Az egyik ír magáról 3 mondatot.Jön a másik,és ír magáról 5 mondatot,majd a következő 7 mondatot.Egyszerűen csak feltűnési viszketettségben szenved az ilyen..Amíg lesz aki válaszol rá,amíg valakit ennyire izgat hogy mi van kiírva addig feleslegesek az ilyen kérdések..

Feltételezem,hogy ti sem vagytok különbek,csak hát az ember a saját háza táján nem sepreget..

2010. nov. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Nekem az jutna eszembe elsore egy ilyen emberrol, hogy nagyon instabil erzelmileg, nagyon szeretetehes, feltekeny es emiatt mindig szuksege van megerositesre. Valoszinuleg a csaladi hattere tavol all a tokeletestol. Egyebkent a legjobb baratnom exe megszallottan ilyen es ez a kapcsolatukba kerult, hisz igy elni nem lehet.


2. Nekem is van tobb ismerosom, aki kozossegi oldalra kitesz vagy 300-400 kepet osszesen...es pont ok azok, akikkel senki sem foglalkozik eloben. Nagyon probaljak ezt kompenzalni. Nagyon unatkozik az ilyen ember. Valojaban semmi lenyeges nem tortenik vele. Bizonyos kor (tinikor) utan ez mar nagyon nagy problema.

2010. nov. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1) vagy így érzi magát menőnek v. 2)versenyzik vkivel, h kinek több a barátja(elég gyerekes) v. 3) be van sz*rva, és tök paranoiás, h nincs 1 barátja sem, és kényxesen mindennap igazolni akarja magának, h deigenis van :D

am. "nálunk" a szívküldési mánia a jellemző...de sztem az aranyos.

2010. nov. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Huh. Kedves második. Te nagyon magadra vetted ezt az egészet.. Akkor mégis ki ilyen mint a kérdésben leírtak ?!
2010. nov. 6. 23:26
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Megint első vagyok. Kedves kettes:

kb 2 napja vagyok fent azon a szaron, és csak az egyetem miatt regisztráltam. 1 kép van fent rólam és sose raknék ki ilyen hülyeségeket. na mind1. Lehet pont Te tettél ki, csak nem akadtak jelentkezők? én is visszaírhatom ezt. :D

2010. nov. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

második vagyok...

Én nem vagyok fent a facebookon,mert 35 évesen nem érek rá ilyenekkel foglalkozni.(de bevallom az iwiwen fent vagyok az ismerőseim miatt,és ennyi bőven elég)

De változatlanul azt mondom,hogy az aki ennyi mindet írogat magáról az csak azt akarja elérni,hogy minél többen foglalkozzanak vele..

Ha valakit nem érdekel akkor nem olvassa el,vagy nem ír magáról..De miért baj ha valaki ennyit ír magáról? Ha valaki így éli ki magát???

Akkor fel lehet tenni azt a kérdést is,hogy ha titeket nem zavar,nagy ívben szartok rá akkor miért foglalkoztok vele??

2010. nov. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is ki szoktam tenni ilyeneket, én egész egyszerűen kíváncsi vagyok. A legjobb barátaim nagy része nincs is fent facebookon, úgyhogy nem tekintem mérvadónak, de pl. jót nevetek, amikor valaki olyan kedvel egy-egy ilyen bejegyzést, aki az utcán például köszönni se tudna... :) Szóval én is kirakom ezeket, de nem szánok neki különösebb jelentőséget.
2010. nov. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!