Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Lili, Léna,...

Mit gondoltok a Lili, Léna, Lilla és Laura nevekről?

Figyelt kérdés

Hülyén hangzik ha ezekből kettőt adnak egy kisbabának?

Pl: Lili Léna, vagy Laura Lilla, esetleg Lilla Léna? Ez így nem hangzik valami jól ugye? :)


2010. nov. 7. 21:07
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
2010. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
2010. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
béna mindegyik
2010. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Bírom az olyan válaszokat, mint a "béna mindegyik". Kedves válaszoló, neked mi a neved? :) Én Lilla vagyok, és nem tartom bénának. Sokkal inkább azokat, akik ideböfögnek egy kommentet, de szegények olyan analfabéták, hogy nem ismerik az írásjeleket és a nagybetűt.
2010. nov. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Nekem amúgy tetszik a Lilla (szerintem jó a csengése) ugyanez a véleményem a Lauráról is, bár van egy ismerősöm aki Laura, és hát nem kedvelem...A Léna tetszik, de valami más névvel együtt. A Lili pedig szerintem is csak egy kislánynak, fiatal felnőttnek áll jól. A nővéremék is belátták, ezért lesz Lilien. (Mondjuk nekem a Lilien még annyira sem tetszik mint a Lili, bár így is-úgy is Lilinek fogjuk hívni, de a Lilien komolyabb )
2010. nov. 23. 17:03
 36/36 anonim válasza:
Laura vagyok =) gyönyörű nevem van szerintem.
2010. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!