Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Józsua/Józsué...

Mit gondoltok a Józsua/Józsué nevekről?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Elég fura..
2011. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 :) :) :) ***** válasza:
Józsuáról még nemhallottam szerintem furcsa...Józsué meg olyan bibliai,mint név nem annyira tetszik.
2011. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A Bibliából ismerős ez a név nekem, nem azt mondom, h csunya név, de nekem különösebben nem tetszik. Bár az egy biztos, h ritka név lenne, de én inkább másban gondolkoznék.
2011. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Mondjuk én nagyon szeretem a bibliai/héber neveket, de ezzel nem mindenki van így. Szerintem manapság ezek nem igazán divatosak, értem ezt úgy, hogy nem számítanak a népszerű nevek közé.
2011. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Olyan mint a Dzsoshua. Nekem kicsit bu*is,de ha neked tetszik akkor neked tetszik,ezen semmi ne változtasson. :)
2011. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Igy magyarosan leirva nem tetszik. Angol irassal h Joshua mar sokkal de sokkal szebb. En nem ertem miert kell otthon angol neveket adni magyar fonetikaval leirva... Mint ahogy azt sem ertem h itt kulfoldon minek adnak szegeny gyereknek magyar irassal irhato magyar neveket ami egy angol szamara kiejthetetlen.
2011. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is szereten a bibliai héber neveket, és pont gondolkodtam is azon, hogy igy nevezném el a fiamat (ha fiu lesz, és ha majd lesz egyszer). Egyik ismerősöm kisfiát Kélebnek hívják, nekem tetszik az is nagyon!
2011. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én épp azért adnám mert ritka és mert "olyan bibliai". Van egy ismerős család, ahol szinte az összes gyerek (kb12) bibliai nevet kapott.
2011. jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A Biblia jut róluk az eszembe.
2011. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
"Gyönyörű" zsidő név, mazel tov!
2011. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!