Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemistaként párotokkal...

Egyetemistaként párotokkal mennétek, ha ő külföldre menne ösztöndíjjal?

Figyelt kérdés
3éve vagyunk együtt,barátom most 3.éves orvosis és következő félévben Londonban fog tanulni.Én maximum dolgozni tudnék kimenni,nem tudok ösztöndíjjal menni és addig itt halasztanám a tanulmányaimat.Szerintetek érdemes menni?
2010. nov. 8. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg szeretné-e, hogy vele menj. Ha igen, majd csak utána agyalj. És akkor is csak úgy menj ki, ha már tuti fix helyed van dolgozni. Csak találomra nem érdemes halasztani egy fél évet. Ha erős a kapcsolatotok, akkor nem lesz gond, ha itt maradsz sem.
2010. nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kimennék vele a helyedben. Egyrészt mert a távkapcsolat nem leányálom, másrészt meg tapasztalatszerzésnek is jó lenne. Gondold el, hányan halasztanak azért éveket az egyetemen, mert két bulizás között nem tudnak felkészülni a vizsgákra, szóval egy fél évet halasztani úgy, hogy a pároddal vagy, közben meg dolgozol is, meg esetleg egy csomó hasznos tapasztalatra szert is teszel, szerintem érdemes.
2010. nov. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem mondok semmit mert nem ismerem sem őt sem téged (de ezt ,,csak'' félév) csak két sztorit mesélek:

Barátnőm és párja 5 éve voltak együtt párja kiment Londonba 1 évre ez idő alatt 3 szor jött haza 1-1- hosszabb hétvégére most h hazajött együtt vannak és azon dolgoznak h tényleg újra együtt legyenek mert eltávolodtak egymástól,

Másik unokatesóm és barátja 3 éve ment ki dolgozni a barátja külföldre mert unokatesóm még tanult ja 4 éve voltak akkor együtt most h végzett unokates. ö is megy utána de most együtt voltak elég hosszú ideig 1 hónap és náluk ugyanúgy dúl a szerelem.

Tehát szerintem ez egyén függő.

Érdemes félév miatt halasztanod ezt a szüleiddel megteheted??

2010. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!