Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jó a páromnak semmi...

Miért nem jó a páromnak semmi sem? Más is volt ilyen cipőben?

Figyelt kérdés

6 órát dolgozom naponta. Hazajövök, rendet teszek és összeütök valami vacsorát.

Párom 8 órát dolgozik, hazajön, eszik és leül a tévé elé.

Ha megkérem hogy segítsen (pl. függönyt leszedni hogy ki tudjam mosni, vagy vigye le a szemetet), hisztizik hogy egész nap itthon vagyok, nem csinálok semmit.

Néha már sírva fakadok, annyira meg tud bántani, szerinte 6 óra munka az semmi, csinálhatnék több házimunkát is.


2010. nov. 8. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha ilyet beszólna a párom akkor jól kiosztanám. amúgy azt csinálnám, hogy nem főznék mondván mást kell csinálni mivel ő nem hajlandó segíteni. a házimunka nem csak a nő dolga és te is ugyanúgy dolgozol. ne hagyd hogy rabszolgának nézzen.
2010. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
miota vagytok házasok? mondtad neki ezt igy konkrétan?h neked rosszul esik meg ilyenek?sztem ne hagyd magad nincsen igaza egyáltalán mert lehet h kevesebbet dolgozol 2 orával de böven bepotolod a fözéssel ilyenekkel. és mond meg neki nyugodtan h pl én apum 12 orát dolgozik még szombaton is és utánna mindig csinál valamit otthon is. jo nem takarit de pl kertben dolgozik de igy télen a házimunkában is szokott segiteni szval csak hajrá. ha más nem sztrájkolj:D
2010. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1-2 hétig biztos nem főznék neki semmi finomat,az biztos,ilyet merne beszólni (most nekem is heti 30 órás melóm van)
2010. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos az van, amit otthonról hozott. Gondolom szertinte a házimunka nem férfinak való, mert az ő apja sem csinálta. Az én férjem is mindig mondja, hogy az ő apja ezt se, meg azt se csinálta.

Én úgy szoktam trükközni, hogy válsztási lehetőséget adok, pl tisztába teszed a gyereket, vagy kiviszed a szemetet?, Vagy ablakot pucolni, vagy porszívózni szeretnél?

2010. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj de a párod ilyen mentalitású, de ezt te úgyis jobban tudod, nem értem miért csodálkozol?! alapvetően az lehet a probléma, hogy ezt látta otthon, így neki természetes, hogy a nő csinál mindent. elkényeztette anyuka, mert ő volt anyuka pici fia. így sem főzni, mosni vasalni nem tud.

23f

2010. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Figyeljétek meg, mekkora járvány lett a lustaság! És a megőrülés a másik. Szedjetek be valami tablettát ezek ellen.
2010. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!