Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap megyek pszichiáterhez,...

Holnap megyek pszichiáterhez, és félek, hogy egy ismerős meglát, hogy oda megyek be, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
És akkor mi van ha meglát?Senkinek semmi köze hozzá.Amúgy meg ha többet jársz oda ugyis kiderül de senkit nem fog érdekelni,max 1-2nap és mindenki elfelejti.
2010. nov. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Közük? Nyugi. A harmadéves orvosis páromat éppen most próbálom rábeszélni, hogy elmenjen, hátha rávilágít a problémája lényegére...

A pszichiáternél nem csak dilisek, meg zizisek vannak...

Én pszichológus vagyok, szóval állítom ez egész biztos. Ja és pszichiátriát is tanulok...

Szóval ne stresszelj:) Mi van ha ismered a pszichiátert és magánügyben beszéltek? Senkinek semmi köze hozza.

Szerintem nőgyógyászhoz még mindig rosszabb menni:D:D:D

no para. Sok sikert

2010. nov. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A saját egészséged legyen szem előtt. Én is sokáig másra hallgattam és már majdnem belehaltam a napi 3 pánikrohamomba. Igen elmentem pszichiáterhez és napi fél szem gyógyszerrel sokkal jobban vagyok. Újra tudok élni, alkotni, és élvezni az apró dolgoknak. Azelőtt meg olyan voltam mint egy zombi! Köszönet főorvosomnak, és persze saját magamnak. És megfogadtam soha többet nem hallgatok senkire, csak saját magamra egészségügyi dolgokban.
2010. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel kár foglalkoznod.. akik igazán számítanak,azok ha napi rendszerességgel látnának bemenni,akkor sem szólnának meg érte. Aki meg ezért furcsán néz rád,vagy beszól... hát az egyrészről egy szar alak,másrészről nem szeret gondolkodni.Az ilyenekre kár az idődet fecsérelni.

Nem csak és kizárólag bolondok járnak pszichiáterhez..

Pár alkalom után,ha kicsit rendbe tették a lelked,meg már nem is fognak mások érdekelni..:)

2010. nov. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Miért te mit gondolnál, az ismerősről, ha ott találkoznátok?
2010. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elsős kisfiamat kellett elvinni, mert már az óvoda nagycsoportjában sem barátkozott a vele egykorúakkal (előtte igen), aztán mikor elkezdődött az iskola vissza kellett vinni. Kiderüt, nincs semmi baja, ő ilyen, és teljesen más dolgok érdeklik, mint a saját korosztáylát, és ez okoz gondot. Ő barátkozna, mint kiderült, viszont őt nem értik a társai. De emellett eddig csak 5-ösöket hoz haza. Addig, ameddig őt a tanulás mellett a mesék érdeklik, kifejezetten szereti a tudományos dolgokat.

Szóval, ne aggódj, nem csak az "idióták" járnak pszichiáterhez, ne szégyelld!

2010. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én majdnem mentem már, de féltem tőle, így nem mentem, pedig valószínűleg jobb lenne...:( :S
2010. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja és sok szerencsét, remélem jobban leszel hamar :)


22:11

2010. nov. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez butaság! A betegség nem szégyen.Magyarország lakosságának a 90%-ának szüksége lenne pszichiáterre vagy pszichológusra. De ehhez még nagyon alacsony a magyar egészségügyi kultúra.

Amerikában , ahogy belépsz egy munkahelyre, azonnal a kezedbe nyomnak egy névjegykártyát, aki a te pszichológusod, pszichiátered.Ez náluk természetes dolog.

Egy intelligens ember ezen nem akad ki.

Te egy bátor és intelligens ember lehetsz, mert fel mérted, hogy szükséged van segítségre , és ez nem mindennapos!

2010. nov. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Ne aggódj, senki nem fog meglátni.
2010. nov. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!