Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kérsz/szeretnél kapni a...

Mit kérsz/szeretnél kapni a párodtól karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 23:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
puszit
2010. nov. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
67%
Már szülinapomra megígérte hogy a cicáinknak épít egy kaparófát, remélem karácsonyra végre megkaphatjuk:)
2010. nov. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
Egy pszichológiai könyvet kapok amit régóta szeretnék és egy fényképtartót (elektronikusat). Ez karácsony szülinap évforduló is egyben :D
2010. nov. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%
Tavaly gyereket kértem (megkaptam). :) Idén beérem egy pár ezüst fülbevalóval :)
2010. nov. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%

Mi Karácsonykor tartjuk az eljegyzésünket:) A legyszebb ajándék amit kaphatok :)

24/L

2010. nov. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
63%
Búcsúcsókot.
2010. nov. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%
Hát én 1 parfümöt kértem de bminek örülök bmilyen apróságnak mert nem állunk túl fényesen...de a legjobban annak örülnék ha a kislányomnak megtudnám venni karácsonyra azt amit kinéztem neki, meg annak ha együtt maradnánk karácsonyig....
2010. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
Tudom, hogy nem épp erre gondoltál, de én a legjobban a férjemtől melegséget, ölelést, szeretetet. Szerintetek sokat kérek? Ha viszont ezt nem kapom meg akkor jövőre válóperes okiratot.
2010. nov. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
71%

Én is parfümöt szeretnék, de ha nem azt kapok, az se baj, az a lényeg, hogy együtt legyünk szeretetben-szerelemben:))

amúgy konkrétan nem kértem semmit.

2010. nov. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
Annak örülnék a legjobban, ha újra együtt lakhatnánk! A férjem 1 éve külföldön -Bécsben- dolgozik,mert itthon a szakmájában nem igazán tudott elhelyezkedni, és csak a hétvégékre jön haza, mi meg itthon vagyunk a kislányunkkal. Azt beszéltük, hogy talán karácsonykor már újra együtt lehetünk, ez most a napokban fog eldőlni. :)
2010. nov. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!