Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kérsz/szeretnél kapni a...

Mit kérsz/szeretnél kapni a párodtól karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 23:04
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Én is azt mondtam a páromnak,hogy azt kérem,hogy együtt legyünk 2 napot úgy,hogy sehova nem megyünk (max. sétálni) reggel későn kelünk, reggelizünk, ebédelünk, vacsizunk együtt, filmet nézünk szóval EGYÜTT VAGYUNK és nem sietünk sehova. Azt mondta,hogy de valami tárgyat nem kérsz? mondtam,hogy nem, mindenem megvan, ami nincs az meg nem hiányzik,de nekem ez többet érne, mint egy könyv vagy bármilyen más ajándék.
2010. nov. 11. 09:28
 22/27 anonim ***** válasza:

Az első közös karácsonyunk lesz házason és a babánkkal.

Én nem kértem semmit, de szerintem meglep egy jó könyvvel, ha nem az sem baj.

2010. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én nem kértem és enm is kérek semmit :) És nem is akarok semmit kapni. Bár mi még nagyon fiatalok vagyunk, nem élünk együtt, nem vagyunk régóta együtt, de én csak azt szeretném, hogy szeressen és nagyon soooookáiiiig együtt legyünk :) (L)
2010. nov. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Azt kértem, hogy reggel keljen fel ő a gyerekekhez és aludhassak egy nagyot, akár délig! Azt mondta, ezt megkapom 24, 25 és 26-án is! Már nagyon várom!!!!! :-D
2010. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
51%
vibrátort
2010. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Egy ölelést. Én pedig egy mézeskalácsot adok neki. A haverjai pedig Kiszel Tünde naptárat vesznek neki xD
2010. nov. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Sose szoktam kérni, de a legjobban azt szereteném, hogy a kis mélyrepülésünk után egyenesbe jöjjünk teljesen és sok-sok boldog karácsonyunk legyen együtt, a következő már lehetőleg a saját lakásunkban.
2010. nov. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!