Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kérsz/szeretnél kapni a...

Mit kérsz/szeretnél kapni a párodtól karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 23:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
82%
Hogy mit kértem karácsonyra? eddig még semmit...Igazából minden megvan amire szükségem van..Hál istenek nálunk nem a pénzről,és a drága ajándékokról szól az ünnep így bőven elég hogy együtt vagyunk,kényeztet,és jókat nevetünk,szórakozunk..Egy vidám ünnep sokkal többet ér,mint egy drága ajándék...De ismerem annyira,hogy valami apró meglepetésben részesülők majd..
2010. nov. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
56%

Hogy toltsuk egyutt az elso karacsonyt...

Akkor kb 3 hetes Leanykank lesz...

De nem lakunk egyutt, s a tavolsag is jelentos koztunk (500 km)...

2010. nov. 9. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
71%
Annyira nagy boldogság olvasni ezeket a sorokat..mert látszik,hogy mindenkinek nagyon fontos a szeretet,a szerelem,a család,az együttlét öröme..és nem a drága ajándék!Mert legdrágább kincsünk a családunk,a boldgoságunk..mi is ezt kapjuk egymástól a férjemmel..egy boldog ölelést,és azt,hogy láthatjuk kisfiunk csillogó szemeit,amikor a karácsonyi ajándékait bontozgatja..ez mindennél többet ér!!:)))))
2010. nov. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
57%
parfüm, gyűrű, nyaklánc, könyv... =D
2010. nov. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
74%

Akárminek örülök, mert TŐLE!!!van!Még nem lakunk együtt sajnos(lassan 3 éve vagyunk együtt). De én akkor vagyok boldog, ha vele vagyok. Sajnos van köztünk 80 km...

Nem állunk úgy anyagilag, hogy drága ajándékokat vegyünk egymásnak,de akárminek örülök:) Ez lesz a harmadik karácsonyunk.

2010. nov. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
74%
Mi egymásnak apróságokat szoktunk venni. Inkább a család ajándékaira költünk. Közös kasszán vagyunk, amire nagyon szükségünk van, azt megvesszük magunknak évközben. Karácsonykor pedig csak valami jelképes dolgot rakunk a fa alá!
2010. nov. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy kistesót....nem várok tárgyi ajándékot egyáltalán, nekünk ez nem is fontos, viszont mégegy babára nagyon vágyom....ezzel teljes lenne a boldogság! :)
2010. nov. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
94%
Egyet nem értek..ki szórakozik azzal,hogy lepontoz minket??...talán fáj az illetőnek,ha valaki szeretetet,békességet,boldogságot szeretne karácsonyra a drága ajándékok helyett??..vagy akkor 100%-ot érne a válaszom,ha azt írtam volna,hogy luxusüdülést kapok a páromtól,vagy egy plazma tv-t..vagy egy autót??(06.06-os vagyok,aki ma reggel írta a hsz-t)
2010. nov. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
93%
én eljegyzésre vágyom, de ha bármi mást kapok, annak is fogok örülni, főleg, ha kettesben tölthetjük:)
2010. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
78%
14:37-es, nem kell komolyan venni a lepontozókat, ők nyilván nagyon szomorú életű emberek ,akiket irritál mások életrevalósága, öröme, és boldogsága.
2010. nov. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!