Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szökött már el otthonról...

Szökött már el otthonról ismerősöd/családtagod/barátod?

Figyelt kérdés
Mit éreztél mikor megtudtad, előkerült, mennyi idő után, mi volt az indítéka?
2010. nov. 9. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ja, egy haverom, aztán 2 napig kerestük az anyjával együtt, telója kikapcsolva, utólag kiderült hogy öngyilkos akart lenni szerelmi bánat miatt, aztán Szolnokon vagy hol kötött ki mert felült 1 random vonatra, elvert k*rvasok pénzt, kiírta magából a bánatot, majd felhívta egyikünket, hogy hazajön. XD
2010. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Egyszer én magam indultam világgá, de még a kapuig sem jutottam, mert megijedtem egy cica szemétől. Kb. 4 éves lehettem:P
2010. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyerekkori Legjobb barátnőm 17 évesen ...akkor szoktam rá a cigire...egymás után elszívtam 12 szálat egy jó erősből úgy betojtam...kerestem de nem találtuk...másnap előkerült szerencsére; nem szökni akart, csak besokallt az otthontól ( anyja veszekedett a párjával, babát is vártak már nem is tudom mi volt)
2010. nov. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt egy párom, mikor szakítottam vele kiborult és eltűnt. Az anyja hívott fel (pedig őt nem is ismertem nem voltunk olyan sokáig együtt) hogy nincs meg, és fél hogy baj van mert nagyon kivotl mikor elment. Hivogattam, nem vette fel. Felhívtam néhány spanját, nem tudták hol van. Kiderült hogy felment pestre hogy a dunába folytsa magát, de úgy berugott utközben hogy elaludt valahol a dunaparton. két nap múlva került elő, mindenki rajtam kereste mert tudták hogy összevesztünk, borzalmas érzés volt... végül az egyik haverjával taláűlkozott és ő hazavitte. Még aznap összetörte az apja kocsiját.

mikor először emgtudtam azthittem csak elment a barátaival inni, nem aggódtam, de azért felhívtam őket...mikor senki nem tudta hogy hol van akkor kétségbe estem és szörnyű lelkiismeret-furdallásom volt, féltettem mert tudtam hogy labilis szegény.

2010. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Igen, de ez már nagyon régen történt. Egyik rokonom még kisgyerek volt. Eltörte az újonnan vásárolt bútor ajtaját és az anyukája nagyon leszidta. Ezért a kisfiú elindult "világgá". Az anyukának csak este fele tűnt fel, hogy nincs meg a gyerek,, mert azt hitte szégyenében elbújt. De nem...

kb 2 nap múlva telefonált egy cirkuszi társulat, hogy a kis srác feléjük kóborolt és náluk töltötte az éjszakát. Ők vitték haza 2 nap után. Persze akkor már nagy volt az öröm...

2010. nov. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én magam szöktem el, pár napig egy híd alatt éltem
2010. nov. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebben az évben a barátnőm megszökött otthonról, mert mindig piszkálták otthon. Kb 2 nap volt, amiről nem is tudtam, csak utólag, mivel nem voltam otthon azokon a napokon, hát eléggé kiborultam, hogy ezt csinálta...
2010. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!