Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen helyre vágytok most...

Milyen helyre vágytok most legjobban?

Figyelt kérdés
Ki hol lenne most legszivesebben, és miért?! :)
2010. nov. 10. 15:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk Londonban mert már nagyon régta az a vágyam h oda eljussak....De most elég lenne a világ vége vagy 1 lakatlan sziget is ahol egyedül lehetek 1 kicsit:)
2010. nov. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
miért akarsz egyedül lenni ? :D
2010. nov. 10. 15:22
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Az új lakásomban végre, ahová kb. egy hónap múlva költözhetek. Most "átmeneti szálláson" vagyok.
2010. nov. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Valahova, ahol süt a nap és jó idő van. Itt nálunk most zuhog az eső és nagyon nem szeretem az ilyen időjárást. Valami szép pálmafás tengerparton el tudnám képzelni magam :)
2010. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a jövőbeli saját lakásom (mert jó lenne már ott tartani), vagy Finnország (mert imádom, és nagyon szeretnék eljutni oda).
2010. nov. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
én Indiába szeretnék lenni, hogy találkozhassak vele :D
2010. nov. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én Angliában élek,így valami meleg,száraz helyre vágynék,ahol nem esik az eső,ahol nem fúj a szél,ahol meleg van..Mondjuk szívesen elmennék én is Indiába,vagy Ausztráliába...(de csak pihenni)
2010. nov. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Akár itt Magyarországon is jó lenne:

Egy szép rönkházban egy többhektáros fenyőerdő (magánbirtok) közepén, egy kis tavacska partján. Kettesben a csajommal és a két kutyánkkal.


Miért? Mert a természetközeliség régi vágyam. Ráuntam a sok torzsalkodásra a többgenerációs családban, ráuntam a közös családi vállalkozásra, az idegbeteg sógoromra, nem szeretem, hogy olyan helyen lakom, ahol vannak szomszédok, stb.


Nem vagyok embergyűlölő, szívesen járok emberek közé, szívesen találkozom velük, de csak önszántamból.

2010. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
88%
Angelina Jolie mellet a forgatáson,mert egy Imádni való Nő!
2010. nov. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Otthon, a nappaliban, kellemes melegben, egy csésze teával, sütőtökkel a sütőben, a párommal.


De sajnos erre néhány órát még várnom kell.

Dolgozom...

2010. nov. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!