Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha visszagondolok a multamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszagondolok a multamra mindig az első kapcsim jut az eszembe, és az fáj is a legjobban ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Én már nem is nagyon emlékszem az első kapcsolatomra.

Talán azért mert az enyém nem tartott sokáig, meg fiatal is voltam még.

2011. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is sokat gondolok az első kapcsolatomra, de aztán rájövök, hogy miért is emésztem magam? Ő hagyott el, neki kellett más f*sz, szal nem én vagyok a hibás...Mostmeg már jönne vissza...napersze abból babám nem eszel szevasz...

szal fel a fejjel, és csak előre tekints, hagyd a multat

2011. jan. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első kapcsolatom nekem is eszembe szokott ilyenkor jutni. De az is, hogy valamiért vége lett... fáj, de jó okunk volt szakítani.

Nem tudom, hogy nálatok az elválás egyéni, vagy közös döntés eredménye, de ezt (a fentieket9 sosem szabad elfelejteni.

(Egyébként tudom, hogy mit érzel, és tényleg sajnálom)

2011. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha valaki félre értete volna én egy fiú vagyok és nem érzem magam gyengének se belül se pedig fizikálisnak, különben meg az utolsó hozászoló áll a legközeleb az én lelkivilágomhoz.Köszike!!!!Csak egyszerüen hiába vagyok más csajal mindig csak a veletöltöt pillanatok voltak a legszebek és ez már több mint 4éve volt hozzá teszem ő csalt meg.De szerintem egy ojan csajal kéne elképzelnem aki ugyan igy járt mind én,ÉS MOST EL MEGYEK SIRNI
2011. jan. 14. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!