Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. A motor meg a kockahas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. A motor meg a kockahasra vagytok legjobban oda vagy mást is néztek?

Figyelt kérdés

az egyik haverom,vett motrot,konditerembe jár és aszonta majd ezel sikeres lehet...egyátátalán nem tud elbeszélgetni a lányokal(malac fejűnek nevezik)és azé csinálja ezt.

én nekem se motrom se nincs kocka hasam...én a kedveségemel tudom elhóditaní...

melyik a jobb megoldás???


2011. febr. 6. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a kettőt együtt tolod, de akkor már inkább a motor meg kockahas!

Meg a kedvesség is,hááát nem ezt a szót használnám:D

2011. febr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát akkor,hogy jobban kijösz a lányokal...mint ő
2011. febr. 6. 16:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi van???
2011. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az lehet, hogy kedves vagy, de hogy intelligens nem, az is biztos. "motrot"... ó jó ég. és alig tudsz összerakni egy értelmes mondatot...


egyébként meg én frászt kapok a motoroktól, szóval nekem nem kéne olyan pasi, akinek az a mániája, és a kocka has számomra mű. lehet szép teste, de azért ne úgy nézzen ki, mintha kőből faragták volna.

2011. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én speciel gyülölöm a motorokat...

a kocsi és a nagy bicepsz a nyerő

a motor és kockahas gáz (N)

22L

2011. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésedre válaszoljak, nekem tök mindegy van-e motorja, vagy nincs, és a kockahas sem izgat. A kedvességgel szintúgy nem megyek sokra, szóval vszínüleg se te, se a haverod nem érdekelnél.Te speciel azért sem, mert nem tudsz írni normálisan, gondolom nem vagy vmi intelligens.

Szóval egyik megoldás sem jó, olvassatok inkább könyveket, szerintem többet használna csajozásnál...

2011. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!