Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyáltalán számít még manapság...

Egyáltalán számít még manapság valakinek, hogy egy nő/férfi ilyeneket tudjon?

Figyelt kérdés
Sütni-főzni, kötni vagy ilyesmi, ha nő és pl. szerelni, barkácsolni, ha férfi?
2010. nov. 10. 20:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a párom nem szeret se barkácsolni, se szerelni. de szeret embereket gyógyítani és ez nekem elég is.

Sütni főzni tudok, gondolom az számít a páromnak:D

2010. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Az számít, hogy azt tudja csinálni, amit tanult és azt csinálja, amit szeret. Ha szerelni szerelni, ha gyógyítani gyógyítani. Nem izgat tud-e szerelni, én tudok, tanultam műszakit, szóval ebből soha nem lesz gondom és nem is érdekel. Nekem a legeslegfontosabb, hogy okos ember legyen.
2010. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
szerintem sokaknak számít még, de valakinek inkább az hogy jól nézzen ki (nőknek nagy melle legyen) és gazdag legyen
2010. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Minden képesség számít :)


De én például nem szeretek sütni-főzni. Tudok, megcsinálom, mert muszáj, viszont halálosan unom azt, hogy ott álldogáljak, répát daraboljak és kavargassam a levest.

Egyszerűen nem kell rajta gondolkodni, tehát nem túl érdekes feladat. Nincs benne kihívás.

2010. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja amúgy nő vagyok és szintén utálok főzni. A kötést még talán szeretném is, de felmérgel, mindig elrontom és féloldalas vackok lesznek :D Viszont ez nem igazán az én világom. Én gondolkozom, olvasok, rejtvényt fejtek. A főzéstől a hideg ráz.
2010. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Végül is, már nem úgy van, mint 100éve, minden megoldódik, ha valaki meg tudja fizetni. Kicsit, mint a mosogatógép. Mi a fenért állna ott valaki egy órát, ha lehet helyette a párjával/gyerekeivel.
2010. nov. 10. 20:39
 7/16 anonim ***** válasza:

Inkább az, hogy úgy általában sokoldalú legyen. Mondjuk a párom tud barkácsolni és jó, ha látom, hogy milyen jól állnak a kezében a szerszámok, pláne ha felvesz hozzá ilyen kantáros munkásnadrágot, hát az nagyon szexi :)

Én tudok főzni, de már mellette tanultam meg és a mai napig nem főzök túl jól és nem is szeretem csinálni. Ha anyagilag nem állunk túl fényesen, akkor főzök, egyébként inkább beülünk egy menzára enni.


Én szeretnék úgy élni, hogy ez már ne legyen fontos, hogy megengedhessük magunknak mindig a már megfőzött ételt, akár bejárónő által, hogy ne kelljen mindent magunknak szerelni, hanem hívhassunk egy szerelőt. De azért nem árt, ha az ember minél több dologhoz ért, így ha a dolgok nem mennek a megszokott kerékvágásban, akkor tudunk mit kezdeni magunkkal.

2010. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Persze, hogy számít.

A férfi legyen férfias, talpraesett, tudja a portáját rendben tartani, a Nő legyen nőies, főzzön finomakat, lássa el a háztartást, és akkor minden jól működik, ha még az ágyban is mindben rendben.

2010. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egy kis kézügyesség sosem árt,ne kelljen már mindenhez szerelőt hívni vagy kidobni egy nacit egy lyuk miatt:P
2010. nov. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek van mosogatógépe,és pénze sem étteremre vagy varrónőre.

Amit valaki megtanul,az mindig hasznos. Soha nem tudhatja,mikor lesz rá szüksége.

2010. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!