Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem sokszor "bolondozik"...

A férjem sokszor "bolondozik" velem, viszont én már nem igazán díjazom ezeket a beszólásokat. Normális ez? Minden férfi ilyeneket mond? Szépeket nem tud?

Figyelt kérdés
Számára ezek viccesek és jókat mosolyog rajta, de én piszkosul unom. Pl ilyenek szokot mondani: nagy seggű, hájas fenekű, kicsik a melleim és ezzel is állandóan csúfolkodik, gúnyolódik azon, ha nekem valami nem úgy jön össze, ahogy vártam, de nem csak egyszer, hanem kb fél óráig; a dilinyós tesódtól tanultad ezt biztos, mire mész a diplomáddal én ezt diploma nélkül is tudtam. A gyerek előtt: olyan nagy orrod ne legyen mint anyádnak, ne legyél olyan kényes mint anyád, mindig nyafogsz, mint anyád, csapj rá anyád nagy seggére... Hirtelen ennyi jutott eszembe.Jó néha mondd szépeket is, de csak néha, és én ezeket nem csípem már, sokszor olyan bántó beszólásai vannak. Más férfi is ezt csinálja? Hiába mondom neki, nem foglalkozik vele, jókat röhög, hogy milyen béna vagyok szerinte.
2010. febr. 24. 12:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
84%

Az én párom sose mond ilyeneket, engem is nagyon zavarna.

Szerintem beszélj vele, hogy téged ez idegesít és mellőzze. Neki vajon hogy esne?

2010. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
82%
Ez egy T..tű! De a te hibád is, hogy hagytad így elharapózni a dolgokat!Sosem engedném, hogy így beszéljenek velem! Állj ki magadért, és mondd meg neki, hogy azonnal fejezze be! Gondolom te is tudnál rá hasonlókat mondani! Próbáld ki, hogy tudja milyen érzés! Azt hiszem ez a pasas egyáltalán nem tisztel téged! Biztosan nem ezt érdemled!
2010. febr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se mondana ilyet soha.Beszélj vele,kérdezd meg mért jó ez neki?!Lehet,komolyan gondolja ezt mind???(csak viccesen próbálja előadni)
2010. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
89%

Nem, ez bizony nem természetes, sőt, állatira bántó! Határozottan állítsd le, úgy, hogy értse, mennyire lekezelő a viselkedése.

Neki nincs diplomája? Lehet, hogy a kisebbrendűségi-érzését vezeti így le?

2010. febr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
85%

Az én párom sem mond ilyeneket,és bizony meg is sértődnék!

pedig mi is sokat viccelődünk,de ezek amiket leírtál,már olyan megalázóak...

Ennek nem így kéne lennie...

Gondolom már próbáltad neki elmondani,hogy ez téged bánt,és hagyja abba.Nem sok sikerrel..

Mi lenne ha egyszer amikor ezeket a szokásos szövegeket mondja,te is mondanál valami hasonlót..

PL:

-"kicsik a melleid"

- Azért a ceruzádat még be tudod oda tenni...

-"olyan nagy orrod ne legyen mint anyádnak,"

-inkább nagy orrod legyen fiam,mint kis szerszámod"

vagy inkább nagy orrod legyen lányom mint ilyen idióta hapsid

-"csapj rá anyád nagy seggére.."

-Nekem legalább több olyan testrészem is van ami nagy,és neked???"

Valami ilyesmiket..Akkor majd érteni fogja,hogy neked miért fáj amit mond...

2010. febr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Nem hagyom magam, de olyankor mindig mondja, hogy milyen kis kényes vagyok, még a viccet sem értem. Mire én: hát az ilyen rajtam gúnyoldódok viccet nem is akarom megérteni.

Nekem annyira nem jön a számra ilyesmi, valahogy nem tudok mit mondani, gondoltam már rá, hogy visszavágok. Egyszer-kétszer sikerült, de akkor meg megsértődött, hogy azért a kettő más....

Hogy állítsam le? Már elég volt!

2010. febr. 24. 13:04
 7/34 anonim ***** válasza:
87%
a párom is szokott viccelődni de a külsőmmel sosem. szerintem a te férjed nagyon is túlzásba viszi. valószínű kisebbségi komplexusa van és ezt így leplezi. mivel már említetted neki és nem változott egy dolgot tudsz csinálni, te is visszavágsz , azzal viccelődsz ami a legérzékenyebb pontja.amikor beszól egy ilyet te szólj vissza "viccesen" megemlítve azt a dolgot ami érzékenyen érinti. hidd el fel fog hagyni a piszkálódással.
2010. febr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
83%
Én biztos nem tűrném hogy ilyeneket mondjon bárki is nemhogy a férjem, főleg a gyerek előtt,alapszabály hogy nem alázzuk meg a másikat még viccesen sem.Miért nem mondasz neki te is egyszer ilyet? mit szólna hozzá?gondolom ő sem adonisz.illetve nem hiba nélküli.Bunkó de nagyon már ne isharagudj.Ülj le vele beszélni erről és ha nem hagyja abba én azt mondanám neki hogy nincs szex,nincs vacsora amig bocsánatot nem kér.A béna nő csinál mindent otthon gondolom hangsúlyozd ki ezt is.Állj a sarkadra és ne hagyd.Teljesen tönkre teszi az önbecsülésedet.Ha nem hagyja abba találd meg az ő fájó pontját és legközelebb te is szólj be neki,persze gondolom a családi béke miatt nem tettél eddig semmit de így akarsz éveket leélni mellette?
2010. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
83%
A 13:03-as tanácsát fogadd meg! fordítsd ellene a saját fegyverét! És majd meséld el, van-e humorérzéke!
2010. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak nagyon nagyon ritkán ereszt meg ilyesmit, de nem folyamatosan és pl. csak a fenekem méretével "viccelődik" más egyébbel nem. Az enyém férjem azért mondja,mert ezzel szeretne rámutatni,hogy nem tetszik neki. Tenném hozzá jogosan és igaza is van, de már sportolok, azóta nem szól egy szót se.

Engem a ti esetetekben az aggasztana inkább hogy MINDEN téren becsmérel és kritizál!!

Meg az én férjem ugye a hátsómra tett megjegyzést de a mellemre sose, mert ő is tudja hogy azon nem lehet változtani (max. plasztika de ezt hagyjuk) tehát csak olyannal kapcs. "szól be" amin lehet változtatni.

Én tuti leülnék a férjemmel és megbeszélném vele,hogy edidg és ne tovább. Vagy hogy oké h pl. nagynak találja a feneked de akkor segítsen abban hogy mondjuk 2 naponta 1 órára "békén hagynak" és el tudsz menni sportolni, vagy ha bármi mással baja van akkor AZT mondja ki és ne a megjegyzéseit tegye..

Illetve ez a diplomás dolog is...miért akar lenézni téged?? Kisebbségi komplexusa van amiért neked, nőnek sikerült lediplomáznod, neki meg nem?? Mert nekem ez nagyon úgy tünik..

De mondd meg neki,hogy elvileg egy hajóban eveztek,szóval nem aláásnia kéne az önbecsülésedet hanem pont hogy javítani.

2010. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!