Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem férfias az a férfi aki...

Nem férfias az a férfi aki segít a háztartásban?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel beszélgettünk és azt mondta, hogy ha egy pasi rendet tart és takarít az nem férfias. Neki az tetszik ha a pasi rendetlen. Kíváncsi lennék, hogy valaki még osztja-e a véleményét. Én pl. nem. Az én párom segít a háztartásban mégsem papucs.
2010. nov. 11. 16:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
semmi köze a két dolognak egymáshoz. párom férfias , segít a háztartásban, és még divatosan is öltözködik... ezek nem zárják ki egymást.
2010. nov. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Én határozottan szeretem a rendet, és a párom az, aki rendetlenebb. Ez már nem a 19. század, ahol a nemek csak egy meghatározott szerepre lehettek beosztva.
2010. nov. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Eleg bugyuta a baratnod...

Az a no, amelyik pedig tegyuk azt szoget ut a falba, vagy fat vag nem noies?

Ez szerintem hulyeseg...

Jol all egy fiunak a konyha, a fakanal, a porszivo is, vagy akar a sepru :) Attol, hogy besegit a hazimunkaba nem azt jelenti, hogy papucs...

2010. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Isten őrizzen,egy olyan pasastól aki a tévé előtt ül feltartva a kezét,hogy a sörét oda tegyem..

Férfi az is aki főz,süt,és elmosogat ha kell..Sokkal magabiztosabbnak tartom őket,hiszen evvel is bizonyítják,hogy nem életképtelenek..

2010. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Majd megtudná három gyerek mellett, mikor már a két kezét összetenné, ha a párja időnként kitakarítana... :P
2010. nov. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Párom többet pakol, mint én. Segít a főzésben, mosogatásban, stb.


Amúgy nekem is van ilyen barátnőm, több is, szerintük már az is baj, hogy párom érzékeny...Aztán sorra fogják ki a lehúzós, mácsós sggfejeket.


23/L

2010. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Konkrétan ezt mondta:

"Elég kiábrándító lenne, ha egy piperkőc pasim lenne, aki csiszkatol, és a porszívó 2 naponta a kezében van…."

2010. nov. 11. 16:54
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért neki milyen pasija voltak?

Bocs, de csak buta, vagy irigykedik ez a hölgy.

2010. nov. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

féfiasabb az én szememben,hogy nem a tv előtt ülve várja a sörét meg a vacsoráját,hanem ő is megcsinálja,meg elmosogat meg bevásárol és egyebek, ha kell.

(sőt,van amit csal ő süt-főz,pl begyúrós dolgok...neki egyszerűbb,erősebb:D,ahogy függönyt is csak ő szed le-tesz fel,és mosogatás után is csak ő pakol el)


ha ettől más szemében férfiatlanabb,akkor legyen,nekem így tökéletes,szenvedjen aki hülye egy olyan pasi mellett,akit akkor is ki kell szolgálni ha 40 fokos lázad van vagy ha épp hazaestél egy újszülöttel...

23/N

2010. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel azt is lehetne mondani, hogy nem nőies az a nő, aki eljár dolgozni, ahelyett, hogy egész nap otthon tenne-venne, főzne, takarítana. Bugyuta a barátnőd, szerintem nincs visszataszítóbb egy trehány, rendetlen pasinál.
2010. nov. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!