Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizzak meg ujra a...

Hogyan bizzak meg ujra a ferjemben? Hogy töröljem ki a multat a fejemböl?

Figyelt kérdés

a kapcsolatunk elejen többször eljärt haverokkal pijäzni,reggel 6tol elöbb soha nem ert haza,volt hogy talältam nälla olyan papirokkat amiket mäsik nökkel irkältak egymäsnak :-(

es sajnos tudom rola,hogy amikor pijäs volt nem leteztem nälla,mindeg mäsik nök voltak a fontosabbak.azota megvältozott,teljessen letette a pijät,nem jär el a haverokkal es csak nekem es a kislänyunknak el!

DE,en azota sem tudok benne megbizni,es meg mindeg nagyon fäj ahogy anno megaläzott engemet.


2010. nov. 12. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Ha akkor eltűrted, nem hagytad ott, akkor most utólag, miért reklamálsz? Megváltozott, nem iszik, a családjának él. Mi a probléma?
2010. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, leírtad. A lényeg, hogy akármit tanácsolunk, valószínűleg, úgyis megbocsájtasz az édesdrágának. Nem kötekedésből írom, hanem tapasztalatból.
2010. nov. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha akkor nem váltál el,nem érezted megalázva magad, most,amikor megjavult miért nem bízol benne? Ha nem bíztál benne,akkor miért szültél gyereket is?

Végy erőt magadon,ne mutasd a bizalmatlanságodat,mert akkor minden elromolhat! A kislányod érdeke,hogy teljes családban nőjön fel. Ez mindennél fontosabb.

2010. nov. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jesszus akkor már én tuti elhagytam volna, vagy függsz tőle anyagilag?????
2010. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Piját. Mikor issza a piját?

Amikor nem veri a kisfhijááttt?


BM+

Hogy tudtok, Ti, aránylag normális nők egy ilyen féregnek gyereket szülni!!!!!!!!!????????

2010. nov. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Miért nem hagytad el akkor, amikor szemét volt veled???

miért szültél neki gyereket?

ennyire nem volt önbizalmad?

most sincs?

2010. nov. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

akkor hagyta abba az egeszet amikor közöltem vele hogy elhagyom!!

persze hogy letiporta az önbizalmamat amikor pijäs volt,melyik nöt teszi az büszkeve,es erösse ???!!!

nem kell igy letämadnotok,szeretem a ferjem,csak egyszerüen csak "ott" belöl meg minmdeg fäj amit akkor tett velem!!!

2010. nov. 12. 16:32
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ni8ncs igazuk az előttem szólóknak szerintem. Mindenkinek JOGA VAN megváltozni, és "megjavulni" meg pláne sőt.

Neked ezeket mondom: 1. A legnagyobb felszabadulás a megbocsátás. Mert ha megbocsátasz, nem nyomaszt többé a múlt.

2. A nagy filozófusok, meg lelki emberek így fogalmaznak: a MÚLT nem létezik. A JÖVŐ sem létezik. Csak a jelen. Eckhart Tolle: A MOST HATALMA. Hallgasd a youtubeon, vagy olvasd a könyvét. Te is meg fogsz változni.

3. "ne ítélj, hogy ne ítéltessél". Ha nem ítélkezel, nem lesz mit megbocsátani. Ezek nagy mondások, nem én találtam ki, a Bibliából valót biztos ismered, és a Bibliában még az is van, hogy HÉTSZER,sőt nem is hétszer, hanem hetvenhétszer kell megbocsátani, sőt még hetveszer hetvenhétszer is.

4. Olvasd ezt a könyvet: Sorsfordító Megbocsátás. Írója: Colin C Tipping. Ha ezt képes vagy odafigyelve , megértve, felfogva elolvasni, akkor nyertél. Mindent megbocsátasz, magad is megváltozik, ő is megmarad rendesnek, és rátok köszönt a szent békesség.

Magam is átéltem, olvastam felfogtam, megváltoztam, és az egész életem békességgé változott. Szívből kívánom neked is.

2010. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi!!es utänna nezek a könyvnek!!
2010. nov. 12. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!