Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megfogok meg valaha bizni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfogok meg valaha bizni a ferjemben?

Figyelt kérdés
4 honappal ezelott megcsalt,es azota is bennem van a tuske hogy vajon megfogja meg egyszer tenni?
2011. máj. 9. 23:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod... Aztmondják aki egyszer megteszi, az máskor is megteszi, szerintem ez nem minden esetben igaz. Ha ennyire benned van még a tüske lehet lekéne vele ülnöd beszélni a továbbiakról, mert nem biztos hogy ki fogod tudni heverni, és így csak szenvedés lesz vele élned, mindig arra gondolni hogy vajon most mit csinálhat, megcsal -e , meg hasonlók.
2011. máj. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
probalok arra gondolni hogy ez most neki egy lecke volt es soha tobbet nem fogja meg tenni,mert nagyon nehezen bocsatottam meg neki,de azert csak bennem van meg az a fajdalom a szivemben,de ezt csak az ertheti aki mar vegig ment azon amin en is,mar mint az a fajdalom ami ilyenkor szokott lenni a szivben!!
2011. máj. 9. 23:45
 3/24 anonim ***** válasza:
Igen, elhiszem hogy fáj, engem még nem csaltak meg(legalábbis nem tudok róla), bár én nem is tudnám megbocsájtani, nem engedné a büszkeségem, iszonyat megalázónak érezném. Tényleg próbálj meg erről beszélni a férjeddel, mond el neki hogy azóta is sokat jár ezen az eszed, hátha segít valamit a dologban. Első voltam.
2011. máj. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Pont olyan már soha nem lesz, mint előtte. De idővel újra elkezdesz bízni benne.

Az én párom is megcsalt, még egészen a kapcsolatunk elején. Évekbe telt, mire megint meg tudtam bízni benne, és néha még most is előjön az érzés, hogy jajvajonmitcsinálhat.

De tudom, hogy azóta sem tette meg, valamint amikor megtette, akkor is rögtön elmondta, nem hazudozott. Bízom benne, hogy ha meg is teszi, el fogja mondani, így meg vagyok győződve arról, hogy nem tette meg megint.

2011. máj. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Egyébként, miért bocsátottál meg? Nem általánosítok, de ha egyszer "megtehette" következmény nélkül, meg fogja tenni többször is.
2011. máj. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem tett eleget a férjed, hogy visszanyerje a bizalmad - én személy szerint esélyt sem adtam volna, de ha Te már megtetted, legalább igyekezhetne. El tudom képzelni, még úgy fogja fel, hogy még Te örüljél, hogy Veled maradt. Értésére kellene adni, hogy ez nem így van, és nagyon húzza össze magát.
2011. máj. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
mert szeretem,es probalok hinni abban hogy soha tobbet nem fog elo fordulni,akkor azonal be vallota,es hat persze sirt konyorgott hogy bocsassak meg neki,mert szerinte nem erte meg az egesz hogy el veszitsen engem!!
2011. máj. 10. 00:05
 8/24 anonim ***** válasza:

Tudod a mondást:

Nem megszerezni, hanem megtartani nehéz egy pasit.

Tudod az okát, hogy miért tette?

2011. máj. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nálunk majdnem 2 évig tartott, mire száz százalékban helyreállt a bizalom, de azután (és azóta is) minden rendben van. Nem lesz egyszerû dolgod, de nem lehetetlen helyreállítani, ami kisiklott.
2011. máj. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

Sok nő azért bocsát meg,ha megcsalják,mert fél a magánytól,és hogy kiderül,hogy megcsalták.


Sok férfi azért sírja magát vissza mert,kell egy nő aki ellátja(mosás,főzés,szexelés).


Én tudom milyen érzés ez kedves kérdező,elég durván lettem megcsalva annó,és sajnos saját tapsztalatból írom,nem lehet az ilyet elfelejteni,mindig ott lesz hogy mikor fog megint,és ez megmérgez mindent...

2011. máj. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!