Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eszter vagy Anna? Kinek...

Eszter vagy Anna? Kinek milyen lány jut eszébe erről a két névről?

Figyelt kérdés
Melyiket választanátok?
2010. nov. 12. 20:02
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%
A második gyerek, ha lány lett volna ,Anna lenne.
2010. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Pro Patria ***** válasza:
85%

Én is Eszternek szeretném elnevezni a lányomat...

De nem emlékeztet senkire, csak nagyon szép, és volt egy film, ahol egy árvát Eszternek neveztek el úgy, hogy én is arra gondoltam elnevezésként előtte:)

Furcsa véletlen, akkor döntöttem.

2010. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
82%
Az unokahúgom. Ő Eszter is meg Anna is. :-) Amúgy én az Eszterre szavazok.
2010. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
59%
Az Eszterek, akiket ismerek, mind ilyen plázap1csák. Az Annák viszont szépek és okosak, csak egy kicsit naivak. De a jellem az attól függ, hogy hogyan neveled a gyereked...
2010. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
63%
Eszternek hívják a legjobb barátnőmet, így nekem az Eszter szimpatikusabb :)
2010. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Nekem is Eszter az egyik legjobb barátnőm, bár ezt a nevet még jóval azelőtt találtam ki, hogy őt megismertem volna. Sok ötletünk volt, de jelenleg ez a két név van versenyben:)
2010. nov. 12. 20:10
 7/37 anonim ***** válasza:
87%
Nekem van olyan ismerősöm, akit xy Eszter Annának hívnak, és olyat is, akit xy Anna Eszternek :D De én inkább az Eszterre szavazok :D
2010. nov. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Eszter vagyok, és tökéletesen meg vagyok elégedve a nevemmel. Az Anna is nagyon szép név és szép a csengése. Szerintem mindkettőt is adhatod neki, és ha csak az egyiket is használja a másik is ott lesz.
2010. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
87%

Mindkét név szép.

Nekem az Eszterről mindig szőke, kék szemű, cserfes, okos kislányok jutnak az eszembe, akinek 2 copfban van befonva a haja, és kb. a válláig ér. Az Annáról egy komoly, nagyon okos, barna hajú, barna szemű kislány jut eszembe, akinek "kleopátra" haja van. És nem hord rózsaszínt, inkább pirosat, mert egy komoly "hölgyről" van szó!

2010. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Jómagam is Eszter vagyok, és nagyon szeretem a nevem, nem vagyok plázap1csa sem :) Az Anna pedig a másik női név, ami nagyon tetszik. Legfőbb okom rá, hogy tiszta, sallangmentes, nem elcsépelt nevek, egyszerűek, nem hivalkodóak. Megőrülnék, ha valami szappanopera nevem lenne, nnyira hálás vagyok a szüleimnek, hogy ettől megkíméltek... Amúgy Égető Eszterről kaptam a nevem, ami apukám egyik kedves regénye.

Mindkét névről komoly gondolkodású, sallangmentes lányok-nők jutnak eszembe, mert a nevek olyanok (magam is annak tartom magam :) )

De mindkettőt is adhatod, együtt is szépek.


25/N

2010. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!