Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a gyakoribb? A volt feleség...

Mi a gyakoribb? A volt feleség zaklatja a jelenlegit? Vagy az új feleség az ex-feleséget?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 11:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Mert a férjem ex-felesége zaklat engem, mindenhol le akar járatni, stb...stb...Ráadásul azt terjeszti mindenkinek, hogy én zaklatom őt... De mi okom lenne rá? Nem értem miért csinálja ezt...
2010. nov. 14. 12:05
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hogy a volt feleség a jelenlegit. Szerintem a jelenlegi örül, ha nincs a képbe a régi, de a régi haragudhat az újra, ezért gondolom így, bár tapasztalatom nincsen. :)
2010. nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a régi az új nőt, mivel tény hogy az új nőt nem érdekli a múlt.


Neked csak annyit hogy ne vegyél róla tudomást, ne harcolj vele, és legfőképp a pároddal ne legyen köztetek feszültség az EX-miatt

2010. nov. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én régi feleség vagyok. Sosem kerestem a férjem új barinőjét, ellenben ő többször is írt nekem. Mindig az volt a téma, -gondolom saját maga megnyugtatására- hogy nem ő robbantotta szét a házasságunkat, és reméli, hogy tudom én is, hogy kettőn áll a vásár. A sokadik levél után aztán válaszoltam neki, hogy igen, tisztában vagyok azzal, hogy kettőn áll a vásár, a mi esetünkben rajta, és a férjemen. Azóta nem barátkozik velem.
2010. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentezőnek!

A férjem ex-feleségének mondtam már ugyanezt, (mert ugye szerinte én csesztem szét a házasságát)hogy magába is keressen hibát, de ő csak azt hajtogatja, hogy én voltam a hibás mindenbe.

Holott ha két ember szereti egymást, akkor semmi és senki nem állhat közéjük!

Arról nem is beszélve, hogy ők már külön voltak mikor én megismertem a férjem, csak ő ezt teljesen máshogy állítja be..

2010. nov. 14. 15:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én páromnak két felesége volt már. A második persze haragszik rám, amiért elvettem tőle a férjét. Persze mikor ő vette el az első feleségtől a férfit, akkor a nő volt a hibás természetesen, mert nem adott meg mindent amire vágyott a férj. Fura dolog egyik oldalról átkerülni a másikra. Még én is kerülhetek ilyen helyzetbe, de biztos nem az lesz az első meg második gondolatom se, hogy elvették tőlem. Abban vastagon én is benne leszek, és mindenki akit megcsalnak, elhagynak, vastagon benne van, és ha képtelen is ezt belátni. Ne reagálj, akkor előbb utóbb abbahagyja. Akkor érdemes neki folytatni ha látja hogy eléri a célját, tehát felbosszant.
2010. nov. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!