Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleség miért rám haragszik?...

A feleség miért rám haragszik? Miért nem a férjét állítja le?

Figyelt kérdés

Az étterembe ahol felszoláglóként dolgozom szokott jönni egy középkorú házaspár.


A férfi sokszor flörtöl velem, ilyeneket mond ,hogy "szia, szép kislány"

Én sokszor belemegyek ebbe a játékba.


Nemrég a feleség eljött egyedül, és mondta nekem ,hogy szálljak le a férjéről különben nagyon megfogom bánni.


2011. nov. 4. 14:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
97%

A férj sem szent, de mondjuk te meg ne menj bele a játékba.

Nem is értem, hogy van képed a felesége előtt flörtölni vele...

2011. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim ***** válasza:
93%

Te egy munkas vagy, azert fizzetnek, hogy kiszolgald a vendegeket, ferjet es feleseget egyarant, minden surlodas nelkul. Meghozza ugy, hogy kedves vendeg vissza is jojjon.

Hibas vagy, hogy Te sokszor belemesz ebbe a jatekba. El tudod Te kepzelni? Tobb mint valoszinu, ez az idosebb no vagy 30 eve szenved a ferje flortjei mellett. Nem fog meg fizetni is hogy ezt hallgassa.

2011. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 anonim ***** válasza:
98%
Azért haragszik rád, mert nem kellene bele menned a játékba. Lehetnél annyi tisztelettel a feleség felé, hogy a szeme láttára nem mész bele, még ha jól esik neked a férfi közeledése, akkor sem. Nem gondolod, hogy ez megalázó a másik nő számára? Ha nem adnád alá a lovat, a feleség max. a férjét igazítaná el.
2011. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/98 anonim ***** válasza:
49%
Ja igen a férfi az szent,és a nő a hibás,hagyjuk már:@
2011. nov. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/98 anonim ***** válasza:
43%

Én sem értem mi baja veled a feleségnek.

A férje a foglalt ember,nem te. Csak ugye mindig könnyebb mást okolni, itt az oldalon is ez a divat.


Nem tudom, ha a ti férjetek prostihoz járna,akkor elmennétek megfenyegetni a prostit? Biztos rohadtul érdekelné..


Kérdező, én szólnék a főnökömnek, és tudod ha az én alkalmazottamnak mondana ilyet valaki,az az én vendéglátó egységembe többé nem teszi be a lábát. Intézzék el otthon a gondjaikat.

2011. nov. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 anonim ***** válasza:
63%
Te vagy a hibás mert bele mentél a játékba...ha nem mentél volna bele akkor a férfi nem kapott volna vérszemet...
2011. nov. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 anonim ***** válasza:
82%
Ha az en ettermemben dolgoznal, ugy kivagnalak, mint... Privatban kivel jatszadozol, nem erdekel. De ha enyem az uzlet, nekem nem rontanad a levegot meg a profitot sem.
2011. nov. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/98 A kérdező kommentje:

Akkor a feleség miért nem vál el a férjétől?

Én a kedves úrnak csak viszonzom a bókokat.

2011. nov. 4. 15:07
 9/98 A kérdező kommentje:

*


válik

2011. nov. 4. 15:08
 10/98 anonim ***** válasza:
46%
Javaslom, hogy mielőtt felveszed a rendelést, kérd meg az embereket, hogy a következőképen kérjenek Tőled: "Egy marhasültet kérek Te szar.." mert ha kedvesek Veled abba képes vagy többet beleképzelni, annál ami, így talán a rendelők párjai sem lesznek jogosan idegesek..
2011. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!