Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férj megcsalja a felesége...

Ha a férj megcsalja a feleséget, akkor a gyerekkel (15) együtt a feleség megkeresi a nőt, akihez oda is költözött a férj, hogy "visszaköveteli" a férjet?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm tette, de ezt én nem tenném meg, az biztos.

Mások hogy vannak ezzel? Csak én gondolom, hogy nem alázkodnék meg ennyire?


2011. szept. 14. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Visszakövetelni semmiképpen se. Mindehhez a gyerek felhasználni meg aztán irtó gáz.
2011. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Ez a cselekedett nem férjnek és a barátnőjének megalázó,hanem a feleségnek..

Ha valaki el akar menni,azt hagyni kell hadd menjen.

Nem is értem,hogy gondolta a feleség?? "visszaköveteli" a férjet?

Miért? Mi a férj neki? Egy autó vagy vagyontárgy??

Embert nem lehet visszakövetelni,ahogy nem lehet megszabni azt sem hogy kit szeressünk,és kit gyűlöljünk..

2011. szept. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Alázza meg magát, az ő dolga, de a gyereket kihagyhatta volna belőle.
2011. szept. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Bennem lenne annyi tartás, hogy nem alázkodom meg ennyire. Pláne nem használom fel a gyereket. Ha menni akar, menjen, akarata ellenére nem fogom magam mellett tartani, nem vagyok az a típus, aki csak a saját érdekét nézi, és ráerőszakol mindent másokra.
2011. szept. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem tennék ilyet.

Nagyon megalázó.

2011. szept. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A férj elköltözött a nő meg oda megy könyörögni,megalázni magát,ja és ah a férj ne megy akkor mit csinál?
2011. szept. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Egy 15 évest nem lehet vinni, az megy, ha akar. Talán észhez akarták téríteni az "apát", meg a szeretőt is szembesíteni azzal, mit tesz. Én az anyát sajnálom, nyilván teljesen ki lehet, ha ilyet tesz. Jó nagy szem.t az "apuka", a szeretővel együtt.

+ szeretni szinte bárkit lehet (lásd mit tanít a keresztény vallás, még a felebarátot is lehet, nem csak a társunkat, gyerekünk anyját. Persze lehet nem akarni), szerelmesnek lenni nem lehet akarattal!

2011. szept. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
A szüleim válásakor én 6 éves voltam,öcsém pedig 1.Anyu arra hivatkozott,hogy ha rá fater nincs tekintettel,legalább ránk legyen,mert két kicsi gyereknek még apa kell.Egyszer próbálta meg összesen,utána elkérte a lakáskulcsot fatertól.A dologhoz hozzátartozik,hogy faterom anyu háta mögött adta be a válópert és volt egy öccse,aki nagyon szeretett lopni,anyunak tőle is féltenie kellett a lakást.Én nem tenném meg senkiért,aki egyszer elment,azt nem szabad visszaengedni,sem pedig könyörögni neki.Én az egészből a 15 éves gyereket sajnálom,már majdnem felnőtt és ilyet kellet látnia.
2011. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
El kell vállni,a gyerekeket meg továbbra is támogatni,a nőknek ilyenkor nem a gyerekeik a lényeg,nem azért vannak kiborulva mert apuka elhagyta őket,hanem mert nem kellnek már mint nő.
2011. szept. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!