Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemét dolog hogy örülök a...

Szemét dolog hogy örülök a halálának, de ez már túl megy minden határon. Hogyan beszéljek a párommal?

Figyelt kérdés

A párommal 1.5éve ismerjük egymást féléve együtt lakunk.

Mindketten voltunk előzőleg házasságba, és nem sikerült túl jóra ezért szétmentünk.

A páromnak 2 lánya van, nekem 1 fiam.

A párommal az elmúlt időben sokat veszekedtem, mert elegem volt abból hogy mindig megy a volt feleségéhez,persze nem a gyerekekhez mert este szokott járni gondolom még jóba vannak olyan téren.

Nagyon szeretem a páromat, és nem akarom elveszíteni.

Tegnap szereztünk tudomást arról hogy a felesége tegnap meghalt, nem pontosan az van hogy örülök de mégis jó az a tudat hogy nem áll közénk.Mivel az a nő szét akart minket választani.

Gondolom mostmár megoldódik a helyzet!

Mit tehetnék??


2010. nov. 14. 12:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szemét dolog, viszont a helyedben én is hasonlóképp éreznék, ezt nem lehet befolyásolni. Támogasd a párod most!
2010. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Mi is itt a kérdés?
2010. nov. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy ezt szemét dolognak érzed, azt jelenti, hogy nem veszett el a lelked... :) természetes, hogy így érzel, mindenki így érezne, ha mélyen magába nézne, ez ellen tényleg nem tudsz semmit tenni. azt javaslom én is, hogy támogasd a párodat, segíts neki feldolgozni ezt, biztosan nehéz dolog lehet ezt átélni, még úgy is, hogy te mellette vagy!
2010. nov. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Előző, azért ennyire nem kell kiakadni.Biztos más is lenne ezzel így.De kérdező, szerintem ne ápolgasd magadban ezt az érzést, mert tényleg csúnya dolog.Meghalt, és itt most nem az az első, hogy te utáltad, hanem pl. az, hogy mi lesz a gyerekekkel?
2010. nov. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Szemét dolog.Akkor most ti fogjátok nevelni a két lányt is?
2010. nov. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
de nehéz elviselni hogy a párom este 9kor elmegy a volt feleségéhez,miért akkor?a gyerekek már szinte alusznak, én hiába mondtam bármit nem érdekelte!!:(:(
2010. nov. 14. 12:34
 7/18 A kérdező kommentje:
A gyerekek sorsát még nem tudjuk.Ez persze nem rajtam áll hogy mi lesz a gyerekekkel, hanem az anyós nem akarja a páromra bízni.
2010. nov. 14. 12:35
 8/18 anonim ***** válasza:
18%

miért törölték a válaszomat?

fáj az igazság vagy mi??

2010. nov. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%

70%-os, mi bajod van?Másnapos vagy, vagy miért berzenkedsz itt?:-)

Kérdező, fogd fel úgy, hogy most megoldódott egy problémád.Nincs már riválisod.Bár én így látatlanban arra tippelek, hogy ezt csak te fújod fel ennyire.Szerintem a párod biztos nem akart tőle semmit, mert akkor vele lett volna(főleg, hogy gyerekek is vannak), és nem veled.

2010. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Egyébként a párodat hogy érintette a dolog?
2010. nov. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!