Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne legyen...

Mit csináljak hogy ne legyen ez az ellentét? Tehát van anyum, mamám, és a nagynéném. Olyanok 3-an mind a hárpiák, szó szerint. Nagyon rossz természetük van kivéve engem.

Figyelt kérdés
Apa nagyon utálja anyu családtagjait de ők is utálják őt. De nekik nincsen okuk arra hogy apámat utálják.. Mert ők azok akik elviselhetetlenek... Szinte sajnálom a férfia családtagokat akik elviselik őket.. Köszönöm a válaszokat.18L
2010. nov. 14. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szólj be nekik, én nem hagynám, hogy apukámat bárki is sértegesse. Főleg ha egy rendes ember az édesapád. Tőlem olyat kapnának, hogy azt nem tennék zsebre. Tudom én bennem van a hiba, de akkor sem bírnám ki. Ezen vesztem össze unokahúgom leendő férjével. Elküldtem a k*rva anyjába, amikor a szüleimet sértegette. Nézzen szét otthon, utána járjon a szája.
2010. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, és beszólok, de akkor meg én jövök komolyan mondom hogy már feladom, mert akkor rám szállnak... Isten őrizz tőlük-.-""
2010. nov. 14. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát és? Akkor megint visszaszólsz. Nehogy már hagyd magad! Nem kell mindent eltűrni, csak mert idősebbek nálad. Ez a féreg is idősebb nálam, mégis elküldtem a fenébe. Nem szabad hagyni magad.
2010. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!