Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet őt meghívni a családo...

Jó ötlet őt meghívni a családomhoz karácsonyra? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
A barátom egyedül él, nem tartja a kapcsolatot a szüleivel, már egészen fiatal korától a barátaival ünnepli a karácsonyi ünnepeket. Nálunk viszont nagyon összetartó a család, a karácsony igazi családi ünnep, ami a szeretetről szól. Még nem találkozott a szüleimmel és gondoltam karácsonyra elvinném haza de nem tudom őt mennyire fogja zavarni ez a "más világ"....Ez rossz érzést keltene benne? Vagy unalmasnak tartaná? Én nagyon szeretném ha ő is érezhetné milyen egy igazi családi karácsony!
2010. nov. 14. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindenféleképpen megér. Beszéld meg vele,hátha beleegyezik. :)
2010. nov. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elsőnek szerintem ha még a családodat nem ismeri akkor hívd fel egyik nap és ismerkedjenek meg. és majd kérd emg a szüleidet, hogy eljöhet-e karácsonyra :) biztos bele egyeznek.csak lehet nem örülnének ha karácsonykor hip hop oda állitotanátok..xD
2010. nov. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én már előtte elvinném a szüleimhez. Csak úgy. Utána könnyebb lenne döntened a karácsonyt illetően. Ha ez a találkozás jól sikerülne, akkor jó ötletnek tartanám. Mennyi ideje vagytok együtt? Vagy nem ilyen jellegű a barátság?
2010. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi:) azt természetesen megkérdeztem a szüleimtől, ők szeretettel várják. Barátomnak is mondtam, ő is beleegyezett bár nem volt nagyon lelkes...ezért nem vagyok biztos
2010. nov. 14. 17:19
 5/9 A kérdező kommentje:
egy hónapja járunk
2010. nov. 14. 17:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne egy karácson előtti találkozás éw ha szimpatikusak egymésnak akor a barátod is szivesebben menne,meg nem érne senkit kellemetlen meglepetés karikor.Mond a barátodnak h nem kell egész nap ott lenni csak mondjuk elmentek ebédre.
2010. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En sem unneplem a karacsonyt es egyszer egy baratom elhivott magukhoz, a "nagycsaladi" karacsonyra. Borzalmasan ereztem ott magam, idegenek voltak, azt se tudtam mit csinaljak, teljesen zavarban ereztem magam.Egy honap utan meg plane korainak tartom.


De ha a baratod nagyon szeretne es a csaladnak is szimpatikus akkor hajra! Remelem, nektek kellemesebb lesz, mint nekem volt anno!

2010. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazatok van...jobb lesz ha még előtte találkoznak egymással:)
2010. nov. 14. 18:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, egy hónap együttjárás még elég kevés. Nem ismereheted még eléggé sem őt, sem pedig azt, hogy valóban őszinte érzelmek fűzik-e hozzád. Én nem hívnám meg egyenlőre....
2010. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!