Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleimnek karácsonyra valami...

Szüleimnek karácsonyra valami ötlet? Ők nem kérnek semmit karira (ahogy a legtöbb szülő) azonban szeretnék nekik adni valamit. Valamit csinálnék nekik, sütiben, cukorban, szaloncukorban gondolkozom, de ebből tuti, hogy rengeteg lesz nekik.

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
süss mézeskalácsot, akár a fára is tehettek fel utána belőle dísznek, sokáig eláll és finom is :)
2010. dec. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
vegyél egy szép dobozt, abba egy szép karácsonyi szalvéta és mehetnek bele a sütik, és ha még mindig soknak érzed ajándékozz belőle a többi családtagodnak is. :D
2010. dec. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2010. dec. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sziia! Nekem is mindig ez a problémám.. Sosem kérnek semmit, de akkor hogyan találjak ki minden évbe valami mást.

Jelenlegi karácsonyi ajándékom a Photo Hall oldalán található. (drága, de megéri) Ez fotókönyvet csináltatunk neki az elmúlt 5 évből és mindent én találhatok ki a könyvbe. Nekem nagyon bejön. De ha esetleg túl drágának tartod, vagy személytelennek akkor tavaly karácsonyra naptárt csináltam nekik. Nagyon könnyű.. Vettem kartonokat kivágtam megfelelő méretre 12 db-ot. Rányomtattam a napokat. És minden hónaphoz matricákat és képeket tettem, ahhoz kapcsolódóan, hogy abban a hónapban milyen fontosa napok, ünnepek történnek. ÓRIÁSI SIKER VOLT. Ha pedig még mindig a sütemény mellett gondolkodsz (ami szerintem nagyon jó ötlet hiába ha sok is lesz nekik : TE csináltad)szerintem akkor csináld meg a kedvenc süteményüket és ha pl: kivághatsz belőle vmi formát csinálj belőle Karifát. ha csokival kell leönteni írd rá hogy Boldog Karácsonyt(szerintem ezt kiteheted ilyen apró sütikből is). Sok sikert bármihez is.. és ne feledd a legszebb ajándék mindig az amit saját kezűleg készítünk.

2010. dec. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jujaz uccsó hozzászólás nekem is nagyon jó ötletet adott. :) Am ha össze szeretném spirálozni az kb. mennyibe kerül?
2010. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!