Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos volt a részemről?...

Jogos volt a részemről? Öreganyámat mindig meghallgatom ahogy szid minket, meg mit hogyan stb. és most elegem lett mert megint elkezdte osztani a h*lyeségeit, én meg mondtam neki hogy

Figyelt kérdés
ne fárasszál le megint a válaszaiddal... inkább osszad anyunak.. és akkor ennyi volt a válasz anyád pics*ja és becsapta a a kaput és elviharzott. De nem igaz mindig meghallgatom akár mit is mondd rólunk másról.. és most betelt a pohár... Köszönöm a válaszokat. 17L
2010. nov. 15. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem volt igazad! Ő már biztos idősebb te csak 17 éves vagy, tisztelned kellene. Nem beszélhetsz ele így.

Azt megértem, hogy fáraszt, de akkor is ügyesen eletreled a figyelmét a dologról, vagy felállsz, hogy sajknos neked menned kell.

2010. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
78%
Így jogosnak gondolom a reakciódat de hozzá kell tenni,hogy az idősebb generációval nem könnyű.Meg vannak győződve a saját világukban a saját igazukról és nem igazán fogadják be az újat.Ha még szóba akarsz vele állni akkor keresd fel és beszélj vele semleges dolgokról ha nem szeretnéd megbeszélni vele az elmúlt szitut.Mégis csak az öreganyád :)
2010. nov. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Valószínűleg öreganyád olyan lehet mint az én anyám. :(

Ő legokosabb a világon, mindig neki van igaza, csak úgy jó, ahogy ő csinálja, DE, ha valaki beszól neki megsértődik és sajnáltatja magát mások előtt, hogy őt mennyire megbántották...


Nagyon jól tetted, hogy beszóltál neki, az ilyeneknek ez kell!!

Különben is, mi köze a te életedhez?

Én 20 évig viseltem ezt el anyámtól, aztán egyszer jól elküldtem a francba és leléptem otthonról.

Azóta nem szól bele az életembe, de ha még is megpróbálja felvilágosítom, hogy kinek-hol és mit dirigáljon!

2010. nov. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De egyfolytába osztja apámat engem, persze a másik lányát nem szapulja.. de az én anyámat persze lehet..:S És ezt már nagyon megelégeltem...
2010. nov. 15. 15:45
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Életkor ide, tisztelet oda, igenis jogos, hogy valakinek, akár 17 évesen elege legyen abból, hogy válogatott szemétségeket vagdossanak a fejéhez. Ezerszer eltűrted, ezeregyedjére nem ment... én is így lettem volna. És nem is mondtál neki semmi csúnyát, csak hogy nem akarod hallgatni. Az ő viselkedése és reakciója sokkal kevésbé tiszteletre méltó, mint a tiéd.


25/N

2010. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem is kb. ez van.

Végig kell hallgatni tegyél úgy mintha figyelnél stb.Kb.azt jelentené h. magának mondja csak legyen ott valaki akinek mondhatja elég valaki csak testben legyen ott akinek mondhatja.

na ez értelmes volt.xD bocsi nincs kedvem újra írni.

Szóval nem te vagy egyedül ezzel. : D Megértem h. betelt a pohár,nekem is volt ilyen,de próbálok uralkodni magamon...öreg...más felfogású...türelmetlen...stb..: D

2010. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jogosan háborodtál fel!Senkinek sem esik jól,ha szidják őt (vagy a többi családtagot),teljesen érthető,ha bepöccentél.

Imádom az ilyen öregasszonyokat...blö.

2010. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Savlekotő ***** válasza:
Jogos, ki kell állni magatokért különben mindig áldozatok lesztek..
2022. okt. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!