Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem azt, hogy nem...

Miért érzem azt, hogy nem mondhatom el a gondomat másoknak? Szívesen meghallgatom más baját, de én a sajátomat nem tartom annyira, hogy mással megosszam, sőt magam sem tartom sokra. De inkább magamba fojtom a gondom. Néha már nehéz elviselnem.

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:

1--Kategória FAIL!

2--Mi a kérdés pontosan?

2010. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés: Miért érzem azt, hogy nem mondhatom el a gondomat másoknak?
2010. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 momoko666 válasza:

"Never tell your problems to anyone...20% don't care and the other 80% are glad you have them"

Sose mondd el a problémáidat az embereknek: 20%-ukat nem érdekli, a maradék 80% örül nekik.

2010. nov. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A legjobb barátomnak sem vagyok képes igazából megnyílni. Tudom, hogy őt őszintén érdekli mi a bajom, de nem merek másokat terhelni a gondjaimmal. Hülyének tartanak ez miatt de nem nagyon vagyok rá képes, hogy beszéljek.
2010. nov. 28. 12:40
 5/9 anonim ***** válasza:
énis ilyen vagyok =/
2010. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Te meddig jutottál el? Nekem a kisebb dolgokat már sikerül elmondanom.... de még mindig nyektetnek azzal, hogy mondjam el mi bánt.
2010. dec. 4. 13:05
 7/9 anonim ***** válasza:

utolso vagyok, gondolom tőlem kérdezed

hát ha rossz kedvem van.. akkor soha nemmondom el hogy miért van, mert úgy érzem hogy azzal sajnáltatom magam vagy valami, mindenki azt mondja hogy mondjam el, nem jó ha magamban tartom, de nem megy, soha nem mondom el mi bajom, de örülök ha mások megosszák ezt velem, viszont nem tudom elmondani soha mi a bajom.. és leirtam már hogy miért.. :) sokáig nem szokott rosszkedvem lenni, bármi rossz történik, kb 1-2 óra mulva elfelejtem, és 3óra mulva kb megint lesz vmi olyan amitől rossz kedvem van, de van amikor még rosszkedvembe is nevetek.. tudom ez kicsit betegesen és drogosan hangzik de igy van XDD

ha esetleg nem tőlem kérdezted akkor ciki :| és bocsi :O

2010. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hoppá, nem voltam egészen értelmes mert siettem XDD de rem érted
2010. dec. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen tőled kérdeztem :) én is így vagyok egyépként és azért tettem fel a kérdést mert ezzel a barátaim agyára megyek már =/ és reméltem valaki tud valami tanácsot adni, hogy hogyan hagyjam el ezt a rossz szokást de ezek szerint marad az áll mosoly
2010. dec. 5. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!