Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nektek szokott...

Mit csináljak? Nektek szokott ilyen érzésetek lenni?

Figyelt kérdés

Holnak megyek Szolnokra fogszabályzóra anyával vonattal. Az a baj, hogy olyan cikinek érzem hogy vele kell mennem. Olyan rossz, mert úgy utálok vele menni akárhová, amúgy is úgy viselkedik mint egy tinédzser, közben már 42 éves. :$ nem akarok vele tömegközlekedni, olyan rossz ha vele látnak. Mit csináljak? Tudom hogy nem mehetek egyedül, jobb lenne, de úgyse mennék. Nektek szokott ilyen érzésetek lenni? Ti hová szoktatok menni az anyukátokkal?


12/L


2010. nov. 15. 15:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szokott hát :) bár jobb lett volna,hogy mit is szégyelsz benne annyira.12 évesen mondjuk ne is menj sehova így egyedül.Meg az ilyen helyekre azért szülő is kell ennyi idősen.Én ha tehetem barátokkal megyek.De persze a nagyobb utakat meg az ilyen rokonsághoz menőset vele teszem meg.Valamikor jó arc meg jófej,igaz ha néha ciki is.Te is ilyen ciki leszel majd a gyerekednek: D Ő az anyukád fogadd el (:
2010. nov. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Birkabőr........Üléshuzaaaat!
2010. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!