Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esély van rá, hogy...

Mennyi esély van rá, hogy összejöjjön egy ember a volt szertőjével? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kb. 10 éve voltak szeretők, a csaj akkor a húszas éveit elejét járhatta, (max. 25), azóta már a hölgynek van családja, gyerkőc , férj. De mostanában feltűnt, hogy egyre többet beszélget a két. illető, ebből lehet vmi újra?
2010. nov. 16. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 25 év után jöttem össze a 18 éves kori szerelmemmel. Nem tartott sokáig, mindketten nagyon sokat változtunk.
2010. nov. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyáltalán nem biztos hogy azért beszélgetnek olyan sokat, mert úgy éreznek egymás iránt, mint annak idején. Nekem is volt ilyen kapcsolatom. Egy éve ért véget. Akkor nem beszélgettünk, haragudtunk egymásra. Aztán fél év elteltével már úgy összejövünk dumálni, mint a legjobb barátok. Pedig nekem lett közben egy isteni jó párom, ő pedig már kapcsolatunk alatt is nős volt. Szerintem nem kell aggódni, de azért maradjon a dologból tényleg csak beszélgetés, mindenkinek jobb. Főleg a család miatt.


22/L

2010. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

38%


Kiszámoltam, figyelembe véve az összes megadott paramétert, és le is ellenőriztem. Pontosan 38% esély van rá.

2010. nov. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy azért beszélgetnek, mert össze akarnának jönni. De esély az lehet rá, persze.
2010. nov. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! Amúgy a pasas elég közvetlen, fűvel -fával megáll beszélni, ha teheti, és gyakran csak a kisbabával játszik... (kb 2 éves)
2010. nov. 16. 17:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy akkoriban nem volt alkalmas az összejövetel. Mostanra sok év tapasztalattal és sok külső-belső változással talán pont összepasszolnak.
2010. nov. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát erre énis kiváncsi lennék...mi viszont csak 2 hónapig voltunk együtt,de nem akarok majd ugy meghalni hogy nem lehetek még vele!! :(

nálunk az lehetett a gond,hogy kicsi volt a gyerek,nem tudta elhagyni. Remélem,ha nagykoru lesz,akkor már lehetünk együtt végre...

simán várok 10 évet rá

addig ismerkedem másokkal

2010. nov. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! azóta már rájöttem egy fontos dologra... és teljes mértékben megnyugodtam :D
2010. nov. 25. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!