Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 20/F 178 cm,54 kg. az utóbbi...

20/F 178 cm,54 kg. az utóbbi fél évet a testépítés témakörében való elmélyüléssel töltöttem. Most akarok elkezdeni edzeni. Szerintetek van rá esély, hogy lesz még valaha belőlem normális ember?

Figyelt kérdés
hozzáértők írjanak, trollkodókra nem vagyok kiváncsi. köszönöm
2011. szept. 2. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy van,csak nyomasd a kajat es edz rendesen!!!Meg semmi sincs veszve!
2011. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze. Ezt az alkatot lehet a legjobban fejleszteni.
2011. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ezt a fost?:D tényleg rendes vagy, de ha a helyemben lennél nem ezt mondanád:S tudjátok 20évesen úgy kinézni mint egy 16 éves igen-igen sz*r
2011. szept. 2. 23:05
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Hogy a szarba ne lenne, csak keményen :D
2011. szept. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kox nélkül 3 év alatt megfog látni, koxal fél év. Én már bánom hogy szenvedtem naturan 4 évet, ugyanilyen alkatú voltam mint te.. nem éri meg, hiába kajálsz jól.
2011. szept. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

inkább beledöglök a k*rvanyázásba, hogy nem fejlődök úgy mint egy mezo, vagy az önsajnálatba, de koxot soha :D


pontosan tudom h mit kéne tennem, de a kaja részét nem bírom megoldani. vágom fejből a mintaétrendeket, de egyszerűen fizikailag nem bírok letolni a torkomba annyi kaját amennyit kellene. valószinűleg túl szűk a gyomrom. ez idegesííííííít halálba:@ étkezéshelyettesítőt meg nem tudok enni, mint manna, mert elég karcsú a tárcám is nemcsak én :D jelenleg most ott tartok, h kutyultam egy fehérje dextróz zab összetételű tömegnövelőt kb a zöld Jumbo arányaival számolva

2011. szept. 2. 23:22
 7/11 anonim ***** válasza:
tágulni fog a gyomrod, attól ne félj.
2011. szept. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Offthewall ***** válasza:
100%
Na akkor közölném veled, hogy szépen mérd, számold ki hány grammot kajálsz, és hányat kéne, enélkül ugyanis nem eszel eleget szinte tuti. Amúgy B12 vitamin, béres csepp, mentolos rágó, meg ha épp nem vagy bödönszinten tele, akkor gondolj/tekints valami nagyon csábító kajára..:DD Aztán nyomd le a csirkerizst xDD Nekem ezek működnek bármily furcsa.
2011. szept. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

"kox nélkül 3 év alatt megfog látni, koxal fél év. Én már bánom hogy szenvedtem naturan 4 évet, ugyanilyen alkatú voltam mint te.. nem éri meg, hiába kajálsz jól."


:D:D:D:D:D

2011. szept. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 oyeacch ***** válasza:
100%
Perszehogy. Azzal, hogy először utánaolvastál, tisztában vagy a dolgokkal, már előlrébb vagy, mint a hülyegyerek aki 1 éve edz szalámis zsömlével meg tömegnövelővel, esetleg naposimmal.
2011. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!