Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi rá az esély, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi rá az esély, hogy valaki egy ellenkező nemű ember nevét a telefonjába máshogy írja be, csakhogy a párja rá ne jöjjön?

Figyelt kérdés
bár az inkább akkor fordul elő ha titkos viszony van és tudja az illető h a párja lesegeti a telefonját
2011. jan. 26. 16:55
 1/6 napietus ***** válasza:
71%

én úgy teszteltem le, hogy a férjem (akkor még csak barátom) nézegeti-e a telefonomat, hogy a tesóm számát úgy írtam be, hogy "Édesem". mondom, ha rákérdez, akkor nézegeti, és akkor elköszönünk szépen egymástól (nem bírom az ilyen embereket). nem kérdezett rá, szóval 2 éve a férjem :)


szóval elképzelhető, igen. egymás telefonját nézegetni meg undorító szokás.

2011. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk Éva helyett Béla? :D


Csak akkor lenne ciki, ha a férfi telefonján Bélától "Szeretlek" üzenetet találna. Még az a legbiztonságosabb, ha az illető keresztnevét írja bele. Tehát, szerintem okosabb lenne Évának írni.

2011. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

akkor nincs értelme más nevet írni, vagy Éva helyett Gábort

tehát akkor nem kell aggódnom hogy pasi helyett mondjuk csajjal találkozik, vagy hogy hazudna nekem ilyenben

mivel én nem nézegetem telefonját ezért nem tudom az ilyeneket, csak kíváncsi vagyok hány embernek jut ez eszébe h megtegye

tényleg ha azt teszi, akkor lehet nem megcsalna, csak szimplán tesztelne h nézem e a telefonját?

2011. jan. 26. 17:31
 4/6 A kérdező kommentje:

az sms t azt bármikor ki tudja törölni

vagy kikapcsolja telefont amig velem van nehogy gyanus sms t kapjon, esetleg azt mondja h mástól érkezett sms de persze úgyse merem elkérni a telefonját, mert akkor hisztizne hogy mér ellenőrizgetem

meg azért i törölhet ki valaki sms t, nehogy félreértés legyen belőle, nem azért mert olyan titkos, megcsalós nem?

vagy lehet a pasinak nem fontos az az sms és azért nem tartja meg

2011. jan. 26. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

azért ilyesmin ennyit agyalogni... :S

ha bízol benne, bízol benne, ha nem, akkor hagyd ott.


az első ötlete viszont nagyon jó :D és egyetértek, szerintem is undorító (főleg ilyen célból) matatni a másik telefonján (vagy számítógépén)...

2011. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egyszerű: írd ki a számot » felhívod » megkérdezed hogy ki az » azután beadod hogy: " jaj elnézést téves!!! "


:D ENNNYI!

2012. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!