Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem 63 évesen tavaly...

Férjem 63 évesen tavaly májusban beleszeretett egy 38 éves nöbe. A nö tavaly novemberben kirúgta, azóta bombázza szerelmes emilekkel - semmi hatás. Szerintetek meddig tarthat még ez az egyoldalú szerelem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 18:33
1 2 3
 11/23 Allaris válasza:
66%
Hehe, pont ezt akartam írni. Ilyenkor, ennyi év után már nem szoktak az emberek fel is út-le is út döntéseket hozni.
2010. nov. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Arra válazoljatok, meddig tarthat egy ilyan viszonozatlan rajongás?
2010. nov. 17. 08:41
 13/23 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy ilyenkor a viszonzatlan fél önmagát lovalja bele egy olyan ideál-képbe, ami nem is létezik. kicsit olyan ez (ha nem pontosan olyan), mint a tinik rocksztárokba, vagy a tanárukba való beleszerelmesedései. csak ők ugye (legtöbb esetben ) kinövik. akkor fog belőle kiszeretni, ha rájön, hogy a nő nem is olyan, mint amilyennek ő magában felépítette. ezt viszont csak az isten a megmondhatója, hogy a nő mikor produkál valami olyat, ami alapján ezt belátja :( álomképet kerget :( és az álmok nagyon veszélyesek ilyen helyzetben :(
2010. nov. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Rajtad is múlik meddig tart.Próbálj meg rájönni a kiváltó okokra.Ennyi idősen már hajlamosak vagyunk elfeledkezni alapvető dolgokról, amik kellemessé teszik az életet.Az ősi ösztönök ebben a korban a nőknél kielégülnek a gondoskodással, unokázással.

A férjednek hiányérzete van, mert valamit nem kap meg nálad.Gondolkodj el azon, ezek az ősi ösztönök az embert a sírig elkísérik.

2010. nov. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
72%

Szia kedves utolsó válaszoló!

Megkérnélek, fejtsd ki bővebben, mik azok az ösi ösztönök, amikre gondolsz? Csak nem a dugás lenne az? Szerintem a mama is odatartotta volna, ha a vén görény annyira kívánja...

2010. nov. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, de arra végül nem kaptam választ, mennyi idö alatt szokott egy ilyen fellángolás lecsillapodni. Igen, ennek az esetnek a hatására az atraktiv korosabb nöböl valóban egy öreg mamivá váltam, aki mindenbe nagyon belefáradt.
2010. nov. 18. 14:57
 17/23 anonim ***** válasza:
30%

09:38-nak abszolut igaza van!

Egyébként meg "odatartani" egy guminő is tudja, már bocsánat.. egy normális szexuális aktus a nő részéről nem merül ki abban, hogy "odatartja.." hát komolyan...

fontos kérdés, hogy a kérdező szereti-e az öregurat még, kívánja-e, volt-e barátság is köztük, vagy csak idegesíti, hogy felborult az eddigi életük?

Mert nem mindegy.

Tudom, hogy ennyi évet nem lehet felrúgni, de kinek van kedve egy kiégett mami mellett élni, akinek jelen pillanatban az a legnagyobb baja, hogy nem tudja, honnan kezdje a visszaszámlálást, amikor is visszapunnyadhat a kerékvágásba?

Tudom hogy durva voltam és bocsánat, de néha fel kell rázni a kérdezőt..

Mégegyszer elnézést, de a férjed visszahódításához tenni kell valamit, várni nem elég. egyszer majd biztos kiábrándul a csajból, de lehet hogy lesz másik..

Az önbecsülés jó első lépcsőfoknak, szerintem, aztán pedig csinálj te is valami őrültséget, mittudomén, íratkozz be egy hastánc-tanfolyamra... tudom hogy nem könnyű ezt így most elképzelni, de az öregúr egy nap arra ébred majd, hogy megváltozott a felesége kisugárzása, és le fog döbbenni, majd elgondolkodik...

A tanfolyam csak egy ötlet volt, de jó hatással van az emberre egy hobbi, ahol kiteljesedhet, kiélheti a belső energiáit, kihozhatja a stresszt, satöbbi. Hidd el, meglátszik rajtad majd. Ez lehet egy kutyamenhelyen segítés, otthoni decoupage, mittudomén... ezek nincsenek korhoz kötve.

2010. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Lepödj meg: mint a kitörö vulkánból robbant ki belölem a szerelem! Mert hát mindig is szerettem, csak már nem szerelemmel - csak úgy hétköznapiasan, csendesen. És mikor tavaly novemberben azt mondta, hogy mellettem marad (mint késöbb megtudtam, mert a nö menesztette) elöntött a boldogság és a szerelem - mindez máig tart. A baj csak az, hogy szerelmes vagyok a férfiba, aki 24 éve a férjem, ö meg valaki más után sóhajtozik. Fájdalmasabb, mint fiatal koromban volt egy szakítás. Pedig mellette alszom minden éjszaka, még meg is ölel, mint régen, csak az ölelések fénye hiányzik. Azt nekem nem képes produkálni. Én meg reménykedem.
2010. nov. 18. 18:45
 19/23 anonim válasza:
100%
Itt nem tudhatja senki erre a kérdésre a választ,hogy mikor múlik el ez az egyoldalú ,szerelem'. Szerintem ezt ne is nagyon várja,mert utána majd lehet,hogy mást szemel majd ki magának. Ha valaki ezt ennyi idősen elkezdi,akkor nem biztos,hogy abbahagyja a vadászgatást. Senki nem tudja megmondani magának,hogy mikor fogja abbahagyni.Lehet,hogy semmikor. Iszonyú érzés ilyen idős korban elválni,de lehet,hogy megérné. Én a maga helyében,akármennyire is szeretem,megpróbálnám otthagyni és megpróbálni kicsit egyedül,hátha rájön,hogy valójában szüksége van magára.
2012. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Addig tart, amíg nem talál másikat.
2022. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!