Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a kapcsolat? Én...

Mi lehet ez a kapcsolat? Én érzem ezt különlegesnek? Soha nem alakult ki szerelem kettőnk között, csak erős vonzalom és szenvedély! Hogy lehet még 4 év eltelte után is ilyen erősek ezek az érzések? Vagy ez már más? Nem élünk kapcsolatban.24/L

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 10:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
igen
2011. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
MIT???? :D:D:D
2011. okt. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
24 éves létedre elég gány a fogalmazó képességed, WTF? :D
2011. okt. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem én értem is, meg nem is : - )


Velem ugyanez a helyzet. Másfél éve tart, nem vagyunk együtt, és nem nevezném szerelemnek a kettőnk között kialakult vmit, mégis hihetetlenül vonzódunk egymáshoz, és bár rengetegszer próbáltuk, egyikünk sem tud távolodni a másiktól.


Szerintem egy egy karmikus kapcsolat. Már mindketten elfogadtuk és beletörődtünk abba, hogy ez így is marad.


46F és 26N

2011. okt. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Értem mire gondolsz, nekem évek óta van férfivel ilyen" kapcsolatom. Amikor megismerkedtünk neki már komoly kapcsolata volt, nekem akkor még nem. Aztán sokat találkoztunk, tulajdonképpen egyszer el is csattant egy csók. De komolyabb soha nem lett belőle, csak kerülgettük egymást. Volt valami érzelem is/ill. szerintem még mindig van de én sem nevezném szerelemnek, hanem tényleg valami erőnek ami húzna hozzá. A lényeg, hogy ez 5 éve tart, neki született gyereke azóta, nekem is lett férjem és kisbabánk is. Így inkább megszakítottuk ezt a kapcsolatot" is. De érdekes mert amikor gondolok rá, másnap mindig látom az utcán valahol.
2011. okt. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ hogy volt e köztetek bármi is. Szerintem a szenvedély nagyon sokáig fenn tud maradni két olyan ember között, akik mondjuk nem kaphatják meg egymást, vagy egyszerűen csak nem élnek kapcsolatban. Én nem tulajdonítanák neki nagyobb szerepet, mint pl. "ez már más érzés?", régen nekem is volt egy ilyen férfi úgymond az életemben, akivel sosem jártunk, nem is voltunk szerelmesek egymásba, viszont olyan vonzalom volt köztünk hogy néha már tényleg fájdalmas egy társaságban ülnünk .. most viszont 1,5 évig nem is láttam, és minap összefutottunk és hát azt a feszültséget huh.. legszívesebben nem is tudom mit csináltam volna vele, de az egyértelmű hogy ez nem szerelem, legalábbis a mi esetünkben.
2011. okt. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Mi a különbség a szenvedély és a szerelem között? Hogy tudod így elhatárolni a kettőt? Csak mert nekem nem megy! Mitől szerelem?
2011. okt. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szex az megtörtént még az első évben,de azóta tart ez,szóval azt se mondanám hogy már megunt.De néha énis elgondolkodom hogy ez az erős szenvedély már lehet nem is szenvedély hanem szerelem?
2011. okt. 19. 11:15
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
pont azért tart a szenvedély mert nem vagytok párkapcsolatban, nincs kötöttség. akkor van sex ha éppen valaki akarja közben meg azt csinál amit akar. csak szeretők vagytok.
2011. okt. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

ha majd valamelyikőtök megtalálja az igazit,hipp-hopp lelép. sokunknak volt ilyen,ez pótcselekvés-pótkapcsolat amig jobb nem lesz.


nem szabad túl nagy jelentőséget tulajdonítani neki. én a helyedben azért nyitott szemmel járnék

2011. okt. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!