Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tehetem túl magam rajta?

Hogy tehetem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Férjem exe babát vár, nekünk meg évek óta nem sikerül. (nem részletezem milyen okokból, de nem egyszerű a helyzet) Most tudtam meg és a legjobbakat kívánom nekik gyerekkel kapcs., de mégis az előbb rám tört a szomorúság és a csalódottság, az irigység, sajnos. Pedig ésszel nem akarok csalódott lenni, de a lelkem magától csinálja amit csinál.
2010. nov. 17. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Ezzel nem tudsz mit tenni. Sajnálom, hogy ez a helyzet veletek, idővel talán jobb lesz.

De természetes, hogy így érzel.

2010. nov. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
A férjedtől vár babát?
2010. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mindent értek, csak azt nem, hogy miért foglalkozol a férjed exével ilyen kiemelten. Értem, hogy szeretnél babát, érteném, hogy meglátsz egy kisbabát vagy terhes nőt, és ugyanezeket érzed.

De szerintem hogy pont az exet emeled ki, az többről szól, mint a baba.

2010. nov. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, a saját férjétől.
2010. nov. 17. 10:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem mi a gond. Ha őt teherbeejtette volna és téged nem, akkor megérteném. Persze, valahol normális, hogy irigy vagy midnenkire, aki babát vár, de azt nem értem, hogy erre a nőre miért vagy irigyebb mint másokra?
2010. nov. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Talán azért, mert nem vagyunk jóban vele, illetve nagyon gonosz volt velem évekig a nő.
2010. nov. 17. 11:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, valahol természetes, hogy rosszúl érint, hogy neki sikerült olyasmi, amit te is nagyon szeretnél. Vígasztald magad azzal, hogy a férjed veled van és téged szeret, majd nektek is jön a baba és akkor neked sokkal jobb lesz mint neki.
2010. nov. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Férjem exének két babája van már. Én meddő vagyok, lombikra készülök. Akkor sikerült túltennem magam rajta, amikor a férjem az örökbefogadást nagy félve meg merte említeni nekem, és amikor századszorra bebizonyította, hogy mennyivel fontosabb az, hogy én vagyok neki és nagyon szeret. Nyálasan hangzik, tudom, de több olyan párról tudok, aki menekül ha a feleségnek nem lehet gyereke, vagy nem egyezik bele a lombikba és szóba sem jöhet az örökbefogadás.

A párod téged választott. Téged szeret és fontos vagy neki, hisz melletted van. Próbálj csak erre gondolni. Kitartást:-)

2010. nov. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

...és gondolom nem az fáj, hogy nekik van, hanem az, hogy te nem tudod megadni a te férjednek amit az exétől esetleg megkaphatott volna. Én így érzem, bár tudom, hogy nagy butaság!!!

2010. nov. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató válaszokat.

Nekem az fáj, hogy nekem nem lehet (egyelőre) a férjemmel közös gyerekünk. Nem az, hogy ő meg tudta volna adni.

Szeretjük egymást, a férjem abszolút mellettem van.

2010. nov. 17. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!