Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összetört a szívem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetört a szívem, hogy tehetem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Beleszerettem valakibe akibe nem kellett volna. Kiderült hogy ő más valakibe szerelmes, és semmi esélyem nála. Most úgy érzem magam, mint egy elhasznált rongy. Nem érti meg hogy nekem csak ő kell. :(

21/F


2011. júl. 28. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ja, ezt hívják szerelmi csalódásnak. Szívás. De az emberek döntő többsége túléli. Legtöbbünknek volt már hasonló.
2011. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jajjj Istenem! Ez sz@r!


Próbáld megérteni, hogy nem kellesz neki!


És jobb , hogy kiderült.


Most te egy olyan emberrel akarnál együtt lenni aki max kihasználná a szeretetedet, a jóságodat iránta??? Aztán megunna és eldobna ha jönne más??


Nagyon sokat fogsz még rágondolni de ha továbbra is itt gubbasztasz a gép előtt akkor ne is reménykedj a változásban!


Menj el vásárolni, menj el egy nagyon egyszerű szupermarketbe..sok az ember sok csaj is van...nézelődj, próbálj kommunikációt kialakítani velük..

2011. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Menj sokat a természetbe és legyél sokat a családoddal. Nekem ez sokat segített. :)
2011. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!