Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Stresszhelyzet milyen testi...

Stresszhelyzet milyen testi tüneteket produkál Nálad, vagy a gyerekednél, párodnál, egyéb családtagodnál?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a gyakori vizelési és székelési ingerre, hányásra, remegésre...stb.
2010. nov. 18. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A remegés nálam meg van.
2010. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hányás hasfájás fejfájás
2010. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Halálvágy.
2010. nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

19:52

Nálad a halálvágy megvan? Hány éves vagy?

2010. nov. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nálam ez elég durva probléma, szinte teljesen eluralkodott az életemen... Remegés, erős szívdobogás, tenyerem izzad.... hasmenés, és erős puffadás. ritkábban hányinger.Nehezen vágok bele bármibe is ami stresszel jár... ami nem muszáj nem teszem meg ezért.... most minaknélküli vok, de már most félek attól hogy mi lesz velem ha újra be kell majd illeszkedni valahova és folyamatosan stresszelni... Kell a pénz, ugyhogy valahogy meg kell oldani.
2010. nov. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ebben a sorrendben.Pisi percenként,hányinger,hasmenés.
2010. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Megy a hasam és nem tudok aludni (például vizsga előtt gyakran volt ilyen).

Volt komolyabb is (egy hét alatt 7 kilót fogytam), a külső stresszforrást nem tudtam megszüntetni sajnos, de egy kisebb életmódváltás azért sokat használt, és már csak apróbb tünetek vannak, de nem állandóan.

2010. nov. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mikor mit. Ált. izzadást, köhögést és hasmenést, de van, amikor fejfájást vagy hányást.
2010. nov. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálam a stressz álmatlanságot és étvágytalanságot okoz. Erős stressznél egyszer már betegesen vékonyra fogytam, mert egyszerűen nem ment le egy falat se a torkomon. Jobb híján cukros teákat ittam, hogy ne dobjam fel a pacskert.


Páromnál épp stressztünetek vannak - orvostól orvosig jár, de nem találnak szervi gondot. Gyakorlatilag minden létező emésztőrendszeri problémát produkál, rettentő fáradékony, pattanások jönnek ki az arcbőrén.

Mondtam, hogy nézesse meg magát, de szerintem ez stressz. Már túl van az összes szakorvoson, vérteszten, de minden normális. A stresszforrást nem tudom megszüntetni, de elzavartam sportolni és bizonyos ételeket nem javasoltam neki - ettől kissé javult a helyzet.

2010. nov. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

19:52-es vagyok

Halál vágy elég komolyan. Amúgy 17.

2010. nov. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!