Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kilátásai vannak egy...

Milyen kilátásai vannak egy 15 éves lánynak, ha teherbe esik, de úgy dönt, hogy megtartja a gyerekét?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 14:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Drukkolok ennek a leanykanak!

En ugy erzem tobb felelosseg van ebben a 15 eves leanyanyaban, mint sok mas 25 ev feletti anyaban...


Igenis vannak jo kilatasai, csak ugyesen kell alakitania az eletet.

Szoritok Nektek is, hogy minden rendben legyen!


(es jon ilyenkor az, hogy ne ma' az anyjaek/anyosaek nyakara szuljon gyereket! Az, hogy a szulok segitenek(!) nem azt jelenti, hogy ok is nevelik! Egyszer ez a 15 eves leanyanya is fel fog noni, es biztos vagyok abban, hogy meghalalja szuleinek a segitseget, amit ezekben az idokben kapott!)

2010. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%
Túl sok barátokköztöt nézel....
2010. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%
elég rosszak a kilátásaid
2010. nov. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
57%
e örö' e bódottá'! :)
2010. nov. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
54%
14.57!! Nálad a pont :)))
2010. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
64%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


ezen nem kaptál elég választ a kérdésedre?

2010. nov. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%

annyi , hogy kimarad az életedből, ami másnak megadatik, mert nem vállalnak ilyen korán gyereket...

kimarad a szórakozás, a barátnőzés, a pasizás...egyszóval minden kimarad, és ezeket a dolgokat később már nem fogok tudni bepótolni, mert akkor már öreg leszel

2010. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat, de csak azokat.


A többi megjegyzéshez: se Barátok köztöt nem nézek, se ezt a kérdést nem tettem már fel, arról nem is beszélve, hogy se 15 éves, még kevésbé lány nem vagyok. Csak sokadszorra hallottam nem rég egy ilyen esetet ismerőstől, és elgondolkodtam, és a vélemények mellett kíváncsi voltam, valakit esetleg még közelebbről is érintett hasonló.


Való igaz, hogy ha a szülőktől megkap valaki midnen támogatást, akkor jóval egyszerűbb (és szerencsés esetben nem az lesz a vége, hogy a lány "kistestvéreként" nevelik fel), de inkább arra voltam kíváncsi, hogy mennyire valószínű ezek után normálisan folytatni az éeltet. (pl. továbbtanulás, esetleg új párkapcsolatok stb.)

2010. nov. 19. 17:03
 19/21 anonim ***** válasza:
75%

Ez mindenképpen nehéz helyzet. Onnantól, hogy gyermeke születik valakinek, lesz egy csomó olyan kötelezettsége, ami a kortársainak nincsen. Nem lesz vásárolgatás, mozizgatás, bulizgatás a haverokkal, mert a gyereknek szüksége lesz rá. Hiába lesz akármilyen rendes a nagymama, a gyermeknek elsősorban az anyja szeretete számít.

Tanulni lehet gyermek mellett, de nagyon nehéz. Én is gyermek és munka mellett vágtam be a másoddiplomába. Csinálom, de nagyon nehezen megy és gyakorlatilag egy perc szabadidőm sincsen. Dolgoznom muszáj, házimunkát meg kell csinálni és a fiammal is játszanom kell a tanulás mellett. 5 órákat alszom és 4 éve nem voltam sehol.


Persze tudom, a gyerek úgy is felnő, ha csak etetem és ruházom, de én a legjobbat akarom neki. Nem csak azt, hogy felnőjön valahogy hanem úgy, hogy nagyon boldog gyermekkora legyen.

2010. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nagyon ronda dolog a szülők nyakára szülni, meg két ember nyomorát rányomni egy harmadikra. Akinek az értelmi képességét meghaladja a védekezés, az szülőként mire lesz képes? Úgy kb semmire. Lehet sorba állni a segélyért. Gratula neki.
2010. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!