Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy nő...

Miért van az, hogy egy nő egyedül válalja a gyereket és még arrol se szól a gyerek apjának, hogy terhes? És megtartja a babát és megszüli? és csak x hó múlva tudatja?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 15:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
70%
ez azért van, mert vannak szemét nők a világon. ha már akkor nem mondta az apának, amikor rájött, hogy terhes, hallgatott volna róla örökké...
2010. febr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
A srác együtt van a lánnyal, boldog párkapcsolatban élnek. Egyik napról a másikra tudatja ezt, és azóta csak szenvedünk.
2010. febr. 10. 15:25
 3/34 A kérdező kommentje:
És nagyon félnek,hogy elveszítik egymást. Nagyon szeretik egymást.
2010. febr. 10. 15:27
 4/34 anonim ***** válasza:
60%

Mert a gyerekkel akarja megfogni a pasit. VAgy már annyira akar gyereket, hogy bármibe is kerül megszüli. De inkább az első. És ez gusztustalan. A gyerekre, és a pasira is nézve. Ebben az esetben én nem ítélném el az apát, ha nem maradna vele, csak max. anyagilag támogatná a gyereket, ha tudja. Azért mert volt egy idióta nője, még nem kell elcseszni az egész életét.

És ha a nő igazán szeretné, nem tenne ilyet. Ha az én férjem már nem lenne velem boldog, akkor hagynám, hogy menjen. Nekem ez az igazi szerelem, amikor hagyom, hogy nélkülem boldog legyen, nem pedig magamhoz láncolom, hogy ő is szenvedjen.

2010. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Már megszülte, és 4 hónapos a baba. Nem akarjuk elveszíteni egymást, de ilyenkor mit lehet tenni???
2010. febr. 10. 15:41
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg a férfié akkor vállalja,látogassa,szeresse a babát de ne a nőt!!!

Miért is kellenne "csak" a baba miatt együtt lennie egy olyasvalakivel akit nem szeret?!?NEM KELL!

2010. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
69%
nem értem. együtt vagytok, és nem vetted észre, hogy a párod terhes? írj kicsit többet erről.
2010. febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Még nem is biztos,hogy a páromé a gyerek. Csak egy e-mailt küldött a páromnak és kész.Meg annyit,hogy majd jelenkezik.És azóta se híre- se hamva ....
2010. febr. 10. 15:47
 9/34 anonim ***** válasza:
75%
ja, bocs, most már értem. tehát a te párod az apuka, és egy másik nő a gyerek anyja :) én azt hittem apuka írta ki a kérdést :) hát nehéz ügy. átverte ez a nő, és ennek valószínű anyagi következményei is lesznek sajnos.
2010. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok terhes, hanem az exe volt. Zok szó nélkül megtartotta a babát, nem is tudatta a párommal. A párom tudta nélkül szülte meg a gyereket, aki most 4 hónapos és most jutott az eszébe, hogy jelenkezzen (az ex). Semmit sem tudtunk erről, csak amikor megkaptuk az e-mail-ját. Ha kérdésed van akkor nyugodtan tedd fel válaszolok.
2010. febr. 10. 15:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!