Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eléggé kivagyok már az itthoni...

Eléggé kivagyok már az itthoni+iskolai dolgok miatt...Mit csináljak ilyen nehéz helyzetben?

Figyelt kérdés
Eléggé ki vagyok már az itthoni+iskolai dolgok miatt... anyám szájsebrákos, nevelőapám végbélrákos, suliba nem járok, magántanuló vagyok, mivel van 4 kicsi testvérem... velük vagyok, én vagyok az anya és az apa egyben, szeretnek én is szeretem őket, és oda vagyok értük, mindent megteszek, de nem kapok vissza normális visszajelzést, és ez borzasztoan fáj... nagyon szenvedek, sokat sírok, idegileg lassan ki vagyok. plusz az érettségi is itt van, és most a félévi vizsgák. most kértem haladékot az igazgatónőtől, mert nem tudtam eléggé felkészülni. Hogy éljem túl ezt a nagyon nehéz időszakot? egy 18 éves lány.
2009. jan. 12. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy egyedül a gyerekekkel? Nincsenek nagyszüleitek vagy keresztszüleitek, akik segíthetnének? Ez így túl sok neked. Fiatal vagy ekkora teherhez.
2009. jan. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hétköznap én vagyok velük, van amúgy egy lassan 7 éves, egy 4 éves, egy lassan 3 éves, és egy 1 éves kisgyermek, jah hétköznap oviba jár a két nagyobbik lány a kissebb kisfiú a majdnem 3 éves pedig bölcsibe, ás hát a legkissebb itthon van, de úgye ő még kis picike vele is kell foglalkozni nameg hát a háztartást kihagytam... takarítás, mosás, főzés, és nekem kell "kényeztetni" a nevelőfatert is, mint pl.: munkásruha elővétele, ruhája kimosása, mintha az én emberem lenne, pedig soha!!!
2009. jan. 12. 23:37
 3/6 A kérdező kommentje:

hétvégén van egy kis "nyugtom" a 4 éves lány a nagyihoz megy, de az itt van a szomszédban, és sokszor haza szokott jönni, így hát nem sokat vagyok ő nélküle, a nagyobbik lány ő a keresztmamához szokott menni, de egy hónapban csak egyszer, de akkor még ott van a két kissebb.

nameg anyám is, neki is kell az ápolás, gyógyszerek beadása, meg kaja neki, stb.

és most nem tudom, hogy az igazgató ad-e haladékot, nagyon ki vagyok, és félek, hogy fucsba megy az érettségim.... Segítsetek!!!

2009. jan. 12. 23:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyedül a mostani barátomtól kapok csak segítséget, de ő is csak hétvégén van itt, de persze ezt a kapcsolatot is ápolni kell, de szeretem, és nagyon jó, hogy van nekem, nagyon sokat segít nekem, és komolyan gondoljuk, ez az egyetlen örömöm, semmi más. :'(
2009. jan. 12. 23:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

menj el a helyi családsegítő szolgálathoz, biztosan találtok közösen megoldást.

És büszke lehetsz magadra!Kivételes ,nagyszerű lány lehetsz!

Fel a fejjel, kitartás!

2009. jan. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%

Jaj Istenem, az erettsegid mindenkepp sikeruljon!!! Menjel el a csaladsegito szolgalathoz, es kerjel segitseget toluk!!! Muszaj leerettsegizned neked.

Tanulj, nehogy ne sikeruljon, mert akkor teTnyleg osszerogysz. Kulonben el sem tudom kepzelni, hogyan tudsz mindent elrendezni, ez lelkileg, idegileg, mindenhogyan kimerito neked.

Most tenyleg nagyon tanulj es a mamatol kerjel tobb segitseget, mert muszaj tanulnod!!!!!

2009. jan. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!